Wygląda na to, że następca Samsunga Galaxy S 4 Zoom zbliża się wielkimi krokami, a jego premiera odbędzie się dużo szybciej niż myśleliśmy. Do tej pory wskazywano na czerwiec bądź przełom czerwca i lipca, ale z najnowszych informacji wynika, że będzie to jeszcze ten miesiąc. 

Samsung rozesłał zaproszenia do mediów na specjalne wydarzenie, które planowane jest na 29. kwietnia. Zgodnie z tym co jest na nich zamieszczone, szykuje się premiera nowego urządzenia, którym prawdopodobnie będzie Galaxy K – następca modelu Galaxy S 4 Zoom. Wskazuje na to przede wszystkim hasło Kapture the moment z wyraźnie zaznaczoną pierwszą literą i wielka litera K widoczna na zaproszeniu.

Samsung Media Day zaplanowano na 29. kwietnia, a cała impreza odbędzie się o godzinie 11:00 w Red Dot Design Museum w Singapurze.

Z tego co do tej pory nieoficjalnie wiadomo, Samsung Galaxy K (lub Galaxy S5 Zoom) będzie posiadał 4,8-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości HD, 2 GB pamięci RAM i układ Exynos Hexa, który charakteryzuje się połączeniem 2 rdzeni Cortex A15 o taktowaniu 1,7 GHz i czterech rdzeni Cortex A7 z zegarem 1,3 GHz. To co jednak będzie wyróżniać ten model to 20-megapikselowy aparat z 10-krotnym przybliżeniem optycznym. Są to jednak informacje jeszcze niepotwierdzone, dlatego musimy się wstrzymać do końca kwietnia i zobaczyć, co się wydarzy. Ja jestem bardzo ciekawy tego urządzenia. A Wy?

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *