Kiedy parę miesięcy temu na rynku pojawił się Samsung Galaxy S4 Black Edition, sporo osób zastanawiało się gdzie można zdobyć tylną klapkę baterii od tej wersji. Wszystko za sprawą tego, że klapka była zupełnie inaczej wykonana i podoba do tej z Galaxy Note 3. Wszystko było kwestią czasu, aż sam tył z Black Edition trafi do sprzedaży. Zobaczcie, gdzie go można kupić.

Samsung jakiś czas temu zaprezentował dwie nowe odsłony Black Edition swoich smartfonów – Galaxy S4 i jego mniejszego brata Galaxy S4 mini. Obydwa  zyskały zupełnie nowy wygląd, dzięki „skóropodobnej” fakturze tylnej obudowy (jak w Galaxy Note 3) i ciemniejszej ramce. Pojawiły się też software’owe dodatki w postaci tapet i dzwonków, a wszystkie akcesoria w pudełku były czarne (jak z resztą wskazuje na to nazwa wersji). Takie zmiany pozytywnie wpłynęły na design i dla mnie jak i pewnie dla wielu użytkowników to najlepsze wersje kolorystyczne tego smartfonu.

Sama klapka zarówno dla Galaxy S4 jak i Galaxy S4 mini jest już do kupienia i to w całkiem przyzwoitej cenie. Nie jest jednak łatwo ją znaleźć dlatego postanowiliśmy Wam to ułatwić. Z tego co udało nam się wygrzebać z Internetu, klapki dostępne są w sklepie hurtowniaGSM i North. Obudowa dla Galaxy S4 mini (GH98-27394K) została wyceniona na około 50 złotych, a za tą dla Galaxy S4 (GH98-26755J) zapłacimy około 10 złotych więcej.

Klapka do Galaxy S4 i S4 mini Black Edition / fot. hurtowniaGSM
Klapka do Galaxy S4 i S4 mini Black Edition / fot. hurtowniaGSM

Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie sklepu produkt jest dostępny, a wysyłka realizowana jest w ciągu 24-48 godzin. Ktoś jest zainteresowany? Pewnie tak, bo wiemy, że sporo osób szukało i nadal szuka klapki do Galaxy S4 czy S4 mini w wersji Black Edition.

źródło: North, hurtowniaGSM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 replies on “Wiemy gdzie kupić klapkę do Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition”

 • David
  23 maja 2014 at 16:42

  Do S2 nieoficjalne też pewnie będą.

 • zibi
  24 maja 2014 at 20:39

  S2 ma całkiem inne wymiary więc nie sądzę ale faktycznie klapki baterii i 9505 black edition już są i właśnie taką zamówiłem. Koszt z dostawą to 66.20zł.

 • Jakub Nagórski
  13 października 2014 at 16:47

  Niestety nie słyszałem o planie Blacka dla starszych modeli Samsunga

 • Patrycja
  19 października 2014 at 21:30

  Mnie bardziej interesuje czy Samsung stworzył s-view cover z taką właśnie tylną klapką. Ktoś może widział?

  • 20 października 2014 at 00:38

   Nie ma S View Cover w wersji Black Edition.