Czasami w internecie można trafić na interesujące promocje. Jeśli szukacie przyzwoitego zabezpieczenia dla swojego Galaxy S4 i w dodatku wyglądającego jak oryginalny Flip Cover warto zajrzeć do X-KOM’u, po etui  Slim Folio Case za przysłowiowe grosze.

Ochrona smartfonu to podstawa. Choć sam nie używam żadnego etui do Galaxy Note 3 to wiem, że sporo osób w taki sposób właśnie zabezpieczają sprzęt. W przypadku urządzeń Samsunga jest to ułatwione, bo sam producent ma spore zaplecze z oryginalnymi akcesoriami do swoich urządzeń. Co prawda kosztowne, ale też najwyższej jakości. Można jednak spotkać tańsze, ale niekoniecznie gorsze zamienniki.

Jeśli szukamy dobrego etui do Galaxy S4 to warto zajrzeć do sklepu X-KOM, który  w ofercie ma etui Slim Folio Case firmy Targus. Etui jest w specjalnej, jednodniowej promocji z okazji akcji Skrzynia Skarbów i kosztuje tylko 15,99 złotych. Musicie sami przyznać, że cena jak za dedykowane etui z porządnej firmy jest bardzo atrakcyjna o ponad połowę niższa niż w innych sklepach.

Targus Slim Folio Case / fot. X-KOM
Targus Slim Folio Case / fot. X-KOM

Slim Folio Case to etui na wzór oryginalnego Flip Cover’a od Samsunga. Idea działania jest taka sama – etui zakładamy zamiast tylnej klapki, a zakładka nachodząca na wyświetlacz chroni go przed zarysowaniem. Case jak podaje producent jest wykonane z dobrego jakościowo i wytrzymałego materiału i z pewnością sprawdzi się w transporcie. Etui wazy tylko 30 gramów.

Targus Slim Folio Case / fot. X-KOM
Targus Slim Folio Case / fot. X-KOM

źródło: X-KOM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *