Premierę dwóch generacji zegarów Gear dzieliło raptem pół roku. Galaxy Gear pojawił się we wrześniu razem z Note 3, a jego bezpośredni następca został pokazany w Barcelonie obok Galaxy S5 i dwóch innych smartwatchy. Samsung postanowił szybko wprowadzić Gear 2 poprawiając w nim niedociągnięcia pierwszej wersji. Podobnie może być z Gear 3, którego możemy poznać już za kilka miesięcy.

Samsung Gear 2 to obecnie najbardziej zaawansowany smartwatch Samsunga i chyba najlepsze urządzenie „wearable” w ofercie producenta. W Gear 2 zniwelowano kilka wad Galaxy Gear. Pojawił się nowy system Tizen, a co za tym idzie wydłużyła się praca gadżetu na baterii, dodano port IR, a także wprowadzono zmiany konstrukcyjne przez co zegarek jest dużo smuklejszy i lżejszy niż poprzednik. Jak będzie w Gear 3? Tego jeszcze nikt nie wie, ale z ostatnich doniesień wynika, że już na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy możemy się tego dowiedzieć.

Jak informuje The Korea Herald, Samsung jest w trakcie przygotowania kolejnej generacji swojego smartwatcha, który będzie sprzedawany w zestawie razem z Galaxy Note 4. Co Wy na to? Ja jestem zdania, że to wszystko dzieje się trochę za szybko i mam wrażenie, że jeszcze dobrze nie przywykłem do Gear 2, a już mówi się o premierze Gear 3. Ale co zrobić, tak to już w tej branży bywa, że wszytko szybko się zmienia i co chwilę wychodzi coś nowego.

“Samsung is working on the next generation of the Samsung Gear 2, and it will be sold in a bundle package with the upcoming Galaxy Note 4”

Zastanawiam się jednak jaki będzie kolejny zegarek Samsunga. Lepszy aparat? Więcej funkcji? Jeszcze wydajniejsza bateria i smuklejszy design? Ja po trochu stawiam na to wszystko i liczę, że Samsung nas nie zawiedzie. A co z kolei z Gear Glass (Gear Blink)? To z pewnością byłby rewolucyjny gadżet, znacznie efektowniejszy niż kolejna wersja zegarka Gear. A co Wy myślicie na ten temat?

źródło: Korea Herald przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *