Samsung Galaxy F czyli co? Prime, ale Samsung Galaxy S5. To jak w końcu będzie się nazywał ulepszony S5? Z jednej strony dodatek Prime podtrzymuje wszystkim dobrze znaną linię S. Z drugiej natomiast, seria F może na dłużej zagościć w naszych myślach jako ta seria, która wprowadza smartfony Galaxy w świat metalu/aluminium.

Czy tak naprawdę potrzebujemy kolejne serii? Te dotychczasowe dzieliły urządzenia na poręczne S i phablety z rysikiem czyli Note. Co jeśli odmiana Note 4 będzie miała się pojawić w wersji alumionowo-metalowej? Kolejna literka? Seria? Ok, nazewnictwo nie jest tak ważne, ale warto zachować w tym wszystkim umiar i porządek. Samo zdjęcie, które pojawiło się na evleaks przedstawia właśnie rzekomo Samsunga Galaxy F.

Samsung Galaxy F (Prime)
Samsung Galaxy F (Prime) / fot. evleaks

O specyfikacji pisaliśmy już wcześniej, ale zastanówmy się czy to, co widzimy na zdjęciu wyżej nie wygląda czasem jak zmieniona tylna klapka? Jeśli tak to pewnie z czasem pojawi się ona na portalach aukcyjnych. Jednak w Galaxy F czy S5 Prime nie tylko o to chodzi. Mocniejsza specyfikacja i wygląd premium jest dobrą kartą przetargową i zaspokojeniem oczekiwań klientów, którzy zdają sobie sprawę, że konkurencja w tym roku jest wyjątkowo mocna.

źródło zdjęcia: eveleaks

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy F czy może Prime?”

  • Grzegorz
    6 czerwca 2014 at 16:52

    Lepiej dla Samsunga, żeby ta seria nazywała się F. Bo jeśli nazwą to urządzenie S5 Prime to ludzie będą go krytykować, że najpierw wypuszcza słabszą piątkę, a później lepszą i liczy, że wszyscy kupią najpierw gorszą potem lepszą. A jak będzie się inaczej nazywać to po prostu będzie kolejna inna seria.