Jeśli już robicie zapasy piwa na dzisiejszy mecz otwarcia Mistrzostw Świata to kupcie jedno mniej. Dlaczego? Za zaoszczedzone trzy złote możecie wyposażyć się w oryginalne, sylikonowe etui do Samsunga Galaxy S4. Piszę poważnie.

Ochrona urządzenia to bardzo ważna sprawa. Wiele osób obowiązkowo po zakupie smartfonu czy tabletu dokupuje do niego etui, pokrowiec czy inne tego typu akcesorium, które pozwoli jak najsolidniej zabezpieczyć urządzenie. Do Galaxy najpopularniejsze są te w formie etui zakładanych na tył urządzenia z klapką na wyświetlacz. Druga opcja to sylikonowe nakładki w połączeniu z folią ochronną na ekran. Właśnie to ostatnie etui można teraz nabyć za przysłowiowe „gorsze”.

W ofercie sklepu Morele.net pojawiło się etui silikonowe dla smartfonu Galaxy S4. Etui jest oryginalne, bezbarwne i dedykowane pod poprzedniego flagowca koreańskiego producenta. Najciekawsza jest jednak cena, która widnieje na stronie. Trzy polskie złote za oryginalny produkt? Niektórzy pewnie przecierają oczy ze zdumienia, ale tak rzeczywiście jest. Case, którego cena w innych sklepach jest kilkukrotnie wyższa, tutaj możemy kupić za 3 PLN. Trzeba się jednak śpieszyć, bo promocja obowiązuje tylko do jutra do południa.

Etui silikonowe do Galaxy S4 / fot. Morele (Facebook)
Etui sylikonowe do Galaxy S4 / fot. Morele (Facebook)

źródło: Morele

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Promocja: Etui sylikonowe do Galaxy S4 za 3 złote”

  • marek
    13 czerwca 2014 at 18:54

    ktos to juz odebral i wie jak wyglada ?

    • 13 czerwca 2014 at 19:17

      Zamówiłem kilka sztuk, jak odbiorę to dam znać.