Czas leci szybko, a zarazem przynosi nam nowe technologie oraz urządzenia. Tak naprawdę producenci toczą zaciętą walkę, by przebić konkurencję oraz swoje poprzednie edycje, a konsumenci są otwarci na wszelkie propozycje. Warto także dodać, iż im większa oferta produktów tym więcej jest potencjalnych klientów zainteresowanych danym urządzeniem. Wielkie przygotowania do premiery Galaxy Note 4, która odbędzie się już za niecały miesiąc nie powoduje zastoju w tworzeniu nowej serii słuchawek. Tak przynajmniej donoszą zagraniczne serwisy. 

Całkiem niedawno poznaliśmy nową linię bardzo dobrych jakościowo słuchawek od Samsunga. Jest to obraz tego, że koreański producent nie boi się wprowadzać nowości do swojej oferty. Chodzi tutaj oczywiście o serię Samsung LEVEL (na zdjęciu powyżej model LEVEL ON), czyli słuchawki wysokiej jakości, które można było zobaczyć chociażby na targach MWC 2014 w Barcelonie.

Choć są dosyć drogie to zostały dobrze przyjęte przez użytkowników, może dlatego, że zostały dołączone do tabletów Galaxy Tab S w przedsprzedaży. Są one świetnym połączeniem bardzo dobrej jakości dźwięku, wykonania oraz funkcjonalności i nowoczesnego designu.  Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że producent już pracuje nad nową generacją. Podobnie było z następcą Galaxy Gear’a, czyli Gear 2, który został zaprezentowany po pół roku od poprzednika.

Prawdopodobnie następną generację ujrzymy jeszcze pod koniec tego roku. Jak myślicie jakie zmiany przyniesie? Według mnie… słuchawki mogą zostać lekko przeprojektowane pod względem designu, ale szczegóły nie są jeszcze znane. Jeśli korzystacie z takich słuchawek podzielcie się opinią oraz napiszcie, co można byłoby zastosować/zmienić w drugiej generacji.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung szykuje drugą generację słuchawek LEVEL?”

  • mac
    20 sierpnia 2014 at 00:07

    Korzystam z Level On i denerwuje mnie długi wtyk zarówno do słuchawek jak i telefonu…