Samsung już od dawna stosuje nazwę „mini” w swoich produktach. Są to urządzenia o „mniejszym rozmiarze” i niestety o słabszej specyfikacji. Głównie są to okrojone wersje flagowych urządzeń. Ten trend był stosowany tylko w smartfonach, ale dzisiaj Samsung postanowił to zmienić i wykorzystać to zjawisko w innych urządzeniach, a ściślej rzecz ujmując w głośnikach.

Poznajcie Samsung Level Box mini, bezprzewodowy głośnik, który dołącza do istniejącej serii Level, czyli  produktów premium z kategorii Audio. Level Box mini to mniejsza wersja głośników Level Box, serii rozpoczętej na początku tego roku, która wyposażona została w duży 55-milimetrowy głośnik stereo i pasywny radiator, który zapewnia optymalną jakość dźwięku.

Podobnie jak słuchawki Level ON i głośniki Level Box, tak głośniki Level Box mini zostały wyposażone w sporo dodatkowych funkcji, takich jak wsparcie dla S Voice, Text-to-speech czy NFC, aby podłączyć smartfon lub tablet do bezprzewodowego sterowania. Głośniki zawierają także technologię Samsung SoundAlive, która analizuje dźwięk źródłowy i automatycznie dostosowuje jakość dźwięku oraz oferuje różne ustawienia ręczne jak i ustawienia equalizera. Samsung Level Box mini zawierają też mikrofon, który wspiera redukcję szumu oraz echa.

Jak zapewnia producent, głośniki Samsung Level Box mini mają odtwarzać muzykę przez 25 godzin dzięki baterii o pojemności 1600 mAh, a pozostawione w trybie czuwania mają wytrzymać nawet 1000 godzin. Głośniki będzie można nabyć w czterech kolorach – czarnym, srebrnym, niebieskim i czerwonym. Póki co cena nie jest znana.

Specyfikacja Samsung Level Box mini
Specyfikacja Samsung Level Box mini / fot. Samsung Tomorrow

 

Aktualizacja

Polski odział Samsunga, na swojej stronie, opublikował ceny jakie przyjdzie nam zapłacić za głośniki Samsung Level Box mini i Samsung Level Box. Głośnik Level Box mini został wyceniony na 399 zł, zaś Level Box na 699 zł.

źródło: Samsung Tomorrow przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *