Samsung nie byłby sobą gdyby sam nie podgrzał atmosfery przed premierą Galaxy Note 4. Mimo tego, że nie pojawiła się żadna oficjalna i konkretna wiadomość o premierze kolejnego Note’a to i tak było wiadomo, że ujrzymy go w Berlinie na IFA 2014. Poniekąd przyzwyczaiła nas do tego historia i czas prezentacji poprzednich wersji tabletofonu. Najnowsza zapowiedź dokładnie wskazuje co będzie się działo na początku września w stolicy Niemiec.

Do premiery Galaxy Note 4 zostały raptem dwa tygodnie, które dla fanów mobilnych technologii przeminą w mgnieniu oka. Na dzień dzisiejszy o następcy Galaxy Note 3 wiemy już całkiem sporo, a to wszystko za sprawą coraz to większej ilości przecieków. Choć nic jeszcze nie jest oficjalnie to znamy już niemal całą specyfikację i funkcje, które znajdziemy w Galaxy Note 4. Pojawiło się także kilka całkiem dobrej jakości zdjęć, na których było widoczne urządzenie z rysikiem. Zdjęcia były bardzo wiarygodne, ale zapewne przedstawiały testową wersje smartfonu, dodatkowo zabezpieczoną specjalną obudową (tzw. trumną). Według mnie to właśnie wygląd będzie największych zaskoczeniem w przypadku Note 4 i poznany go dopiero w dniu premiery. Z resztą podobnie było z Galaxy Note 3, który zaskoczył wszystkich skóropodobnym tworzyłem z tyłu.

Premiera Galaxy Note 4 na pewno odbędzie się 3. września w berlińskim Tempodromie, na dwa dni przed oficjalnym startem targów IFA 2014. Na to też wskazuje najnowsza zapowiedź, którą Samsung upublicznił w serwisie YouTube. Fakt faktem, że bohaterem filmu jest Galaxy Note 3, ale najważniejsze są ostatnie sekundy, gdzie pojawia się data premiery nowego Note’a jak również hasło „Ready to Note?”. Samsung przedstawia na filmie z jaką łatwością przychodzić nam odręcznie zapisywanie najważniejszych rzeczy, co też jest możliwe z Galaxy Note dzięki rysikowi S-Pen. Możemy się zatem domyślać, że Samsung jeszcze bardziej udoskonali rysik i wzbogaci oprogramowanie o nowe funkcje, żeby pisanie po ekranie było tak łatwe jak na kartce papieru.

Aktualizacja:

Samsung po raz kolejny zapowiada premierę Galaxy Note 4. Nowe wideo jest bardzo podobne do tego poprzedniego. Prezentuje możliwości i łatwość korzystania z rysika S-Pen, ale najważniejsza jest informacja na końcu filmu. Ponownie pojawia się tam data 3. września 2014, która wskazuje na premierę przyszłego Note’a. To jak, Ready to Note?

https://www.youtube.com/watch?v=txa2wUO6fvg

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 replies on “„Ready to Note?” – Samsung zapowiada premierę Galaxy Note 4 (akt.)”

 • Michaś Koszczeszyn
  23 sierpnia 2014 at 12:33

  Krzysiu zmien ten fragment „Premiera Galaxy Note 4 na pewno odbędzie się 3. sierpnia w berlińskim Tempodromie” Powino byc 3 Wrzesnia 😛

  Pozdrawiam,
  Michał

  • 23 sierpnia 2014 at 14:35

   Ooo, tak to jest jak się news zaczyna pisać w nocy 😀 Dzięki za info!

   • Michaś Koszczeszyn
    23 sierpnia 2014 at 14:41

    Było napisać to bym pomógł ;P Wracam zagranicy listopadzie i będę szukał pracy w samsungu 😛

 • Px
  23 sierpnia 2014 at 13:46

  Bateria w tym telefonie dalej jest tajemnicą? 🙂

 • Ole
  24 sierpnia 2014 at 09:53

  Ciekawe czy pracują nad następcą Galaxy Note 8.0 ? już chyba czas…

  • 24 sierpnia 2014 at 12:04

   Też mnie to zastanwia, ale póki co żadnych informacji, nawet plotek. Mam jednak skrytną nadzieję, że pojawi się Galaxy Note 8.0 na IFA 2014