Samsung już z pewnością odlicza dni do premiery Galaxy Note 4, a prace zapewne idą pełną parą. W tym roku będzie to ostatnia tak duża konferencja Koreańczyków. Zdają oni sobie sprawę, że oczekiwania od ludu są bardzo wysokie, a wyciekające informację o Galaxy Note 4 jeszcze bardziej podsycają te oczekiwania. Ostatni tydzień będzie z pewnością bardzo intensywny dla pracowników Samsunga, aby zapiąć wszystko na ostatni guzik. Nie odpoczną oni także w dniu samej premiery, gdzie pracy będzie jeszcze więcej. Z pewnością zobaczymy też stanowiska Samsunga już na samych targach IFA, gdzie pracownicy będą odpowiadać na pytania dziennikarzy i nie tylko. Tymczasem Samsung pokazuje kolejne filmy zapowiadające Galaxy Note 4.

Koreański producent podgrzewa atmosferę pokazując nowe filmy, na których widać użytkowników cieszących się z użytkowania Galaxy Note 3 i rysika S-Pen oraz którzy wyrażają swoje przewidywania odnośnie czwartej generacji Galaxy Note. Samsung wypuścił cztery filmy pokazujące prywatne życie ludzi z zupełnie różnych środowisk oraz to jak tabletofon radzi sobie w różnych sytuacjach życiowych.

Samsung Galaxy Note 4 ma posiadać 5,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED w rozdzielczości QHD 2560 x 1440 pikseli, 3 GB pamięci operacyjnej RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat z tyłu w rozdzielczości 16 Mpix i przedni w rozdzielczości 3,68 Mpix. Całością ma zarządzać Android 4.4.3 KitKat. Poza tym smartfon ma posiadać czujnik UV, ulepszony skaner linii papilarnych i technologię ultradźwiękową w rysiku S-Pen.

Premiera Samsunga Galaxy Note 4 odbędzie się 3. września w stolicy Niemiec, tuż przed targami IFA 2014. Poniżej możecie zerknąć na cztery filmy zapowiadające premierę Note 4.

https://www.youtube.com/watch?v=Z42CZr4-qWg#t=50

https://www.youtube.com/watch?v=i8WjKvHMkDo

https://www.youtube.com/watch?v=pzO5Ac3-YBA#t=16

https://www.youtube.com/watch?v=Oxp8TeXwJxw

źródło: SamsungMobile przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *