Chyba możemy być pewni, że Samsung będzie codziennie publikował przynajmniej jeden film zapowiadający Galaxy Note 4 i jego konferencję UNPACKED 2014 Episode 2. Do tej pory koreański gigant technologiczny opublikował już 7 filmów i uważam, że z kolejnymi dniami ta liczba będzie się powiększać.

Do tej pory na filmach mogliście zobaczyć między innymi możliwości i łatwość korzystania z rysika S-Pen, czy użytkowników cieszących się z użytkowania Galaxy Note 3 i rysika S-Pen, którzy wyrażają swoje przewidywania odnośnie Samsunga Galaxy Note 4. Na filmach było pokazane także prywatne życie ludzi z zupełnie różnych środowisk oraz to jak tabletofon radzi sobie w różnych sytuacjach życiowych. Wczoraj w serwisie Youtube, Samsung Mobile opublikował kolejny film zapowiadający premierę Galaxy Note 4 i galę UNPACKED 2014 Episode 2, a głównym bohaterem jest ponownie rysik S-Pen.

Film skupia się w większości na rysiku S-Pen, któremu najwyraźniej zostanie poświęcone wiele uwagi podczas imprezy Samsung UNPACKED 2014 w Berlinie. Jak wiemy rysik ma zostać ulepszony i ma posiadać technologię ultradźwięku. Wideo przekonuje widza, że S-Pen jest naturalnym ewolucyjnym krokiem w historii wszystkich długopisów. Poza tym film może sugerować sylwetkę Galaxy Note 4, który będzie jeszcze bardziej prostokątny.

Ostatnie sekundy filmu pokazują, że Samsung będzie na żywo transmitował swoją konferencję w YouTube na koncie Samsung Mobile. Jak już zapewne wiecie, konferencja Samsunga odbędzie się 3. września o godzinie 15.00 w Berlinie.

źródło: SamsungMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *