Najbardziej wyczekiwana premiera UNPACKED 2014 Episode 2 w drugiej połowie tego roku już za nami. Więc teraz Samsung skupi się na promowaniu swoich najnowszych urządzeń, które pokazał na swojej imprezie. Wczoraj informowałem Was, że Samsung Mobile na swoim koncie w serwisie Youtube opublikował film Promujący Galaxy Note 4. Dzisiaj Koreańczycy udostępnili kolejny film, ale tym razem skupili się na największych zaletach rysika S-Pen.

W pierwszych sekundach Samsung pokazuje jak łatwo możemy zaznaczyć tekst i go skopiować – coś na zasadzie myszki komputerowej. Co ciekawe możemy zaznaczać tekst, który nas najbardziej interesuje, bez konieczności kopiowania go w całości. Prosta funkcja, a jaka przydatna. Teraz też dzięki rysikowi, gdy jesteśmy w aplikacji galerii, możemy zaznaczyć kilka zdjęć jednocześnie. Prawda, że przydatne rozwiązanie? Z pewnością zaoszczędzi nam to czasu. Film pokazuję także funkcję Photo Note, dzięki której wykonamy zdjęcie naszych dokumentów, notatek w celu ich edycji oraz funkcję Smart Select (Inteligentny wybór), dzięki której możemy zaznaczyć dowolną przestrzeń na ekranie i potem wysłać treść innej osobie za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości SMS.

Więcej na temat samego rysika oraz Galaxy Note 4 dowiecie się z wpisu klikając tutaj. Jeśli jeszcze nie widzieliście pierwszych wrażeń z użytkowania Samsunga Galaxy Note 4 w formie wideo, znajdujące się poniżej, które przygotował Krzysiek i Robert to możecie zrobić to teraz. Zachęcamy też do śledzenia naszego konta w serwisie Youtube pod tym linkiem. Tam będziecie na bieżąco z nowościami jakie pojawiają się na targach IFA 2014 w Berlinie.

źródło: Samsung Mobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *