Koreański producent zdaje sobie sprawę, że dźwignią handlu jest dobry marketing. Samsung jest jedną z tych firm, które przeznaczają duże pieniądze na promocje swoich urządzeń. Przede wszystkim Koreańczycy skupiają się na promowaniu flagowych modeli. Jak wiemy, ostatnio Samsung ogłosił Galaxy Note 4, który ma się pojawić już w okolicach 10. października w sprzedaży. Dlatego też z kolejnymi dniami będziemy obserwować liczne reklamy z Galaxy Note 4 w roli głównej na ekranie naszych telewizorów czy na billboardach. W dzisiejszych czasach siłą jest też internet i właśnie wczoraj Samsung Mobile na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował kolejny film promujący najnowszy tabletofon Koreańczyków.

W kolejnym filmie promującym Galaxy Note 4, Samsung skupił się tym razem na funkcji Multi Window, czyli po naszemu na wielozadaniowości. Na wideo widzimy jak szybko możemy przełączać się między otwartymi kartami oraz możliwość korzystania z dwóch aplikacji jednocześnie na podzielonym ekranie. W kolejnych minutach Samsung chwali się ulepszoną funkcją Multi Window, dzięki której teraz dowolną aplikację możemy zmniejszyć do okna pop-up. Wystarczy z dowolnego rogu ekranu przeciągnąć rysikiem lub palcem do środka i gotowe. Pomniejszone okno aplikacji można też zminimalizować, co spowoduje, że pojawi się okrągły widget, który można umieścić w dowolnym miejscu na ekranie. Prawda, że genialne? Na wideo pojawiła się też funkcja, która umożliwia przeciągnięcie i upuszczenie zawartości bezpośrednio do wiadomości. Prosto i szybko bez dodatkowych kliknięć.

Trzeba przyznać, że funkcje, które Samsung powoli udostępnia w swoich filmach robią wrażenie. Z pewnością przyszli użytkownicy Samsunga Galaxy Note 4 będą z nich korzystać na co dzień.

Jeśli jesteście posiadaczami smartfonów z serii Note to podzielcie się z nami w komentarzach z jakich funkcji najczęściej korzystacie.

źródło: Samsung Mobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *