Targi IFA 2014 w Berlinie są już na półmetku, a dziennikarze powoli wracają do swoich domów. Jak wiadomo Samsung swoją konferencję miał dwa dni przed targami IFA, 3. września, na której pokazał, wcześniej zapowiedzianego, Samsunga Gear S, najnowszy tabletofon Galaxy Note 4, okulary do wirtualnej rzeczywistości Gear VR i całkiem nowe urządzenie, które ma zakrzywiony ekran, czyli Galaxy Note Edge.

Podczas konferencji dowiedzieliśmy się, że firma Samsung dalej będzie współpracowała z firmą Swarovski, która projektuje, wytwarza i sprzedaje kryształy, naturalne i sztuczne kamienie oraz wyroby gotowe, takie jak biżuteria i akcesoria. Dzięki tej kooperacji powstała nowa kolekcja „Swarovski dla Samsung” specjalnie dla Galaxy Note 4 i Gear S. Warto tutaj dodać, że jest to limitowana edycja bardziej dla kobiet, niż dla mężczyzn, które chcą się wyróżniać z tłumu.

Krzysiek, który jest obecnie w Berlinie, przygotował dla Was film o Galaxy Note 4 i Gear S w wersji Swarovski. Wideo znajduję się powyżej. Klapka Samsunga Galaxy Note 4 została ozdobiona kryształami Swarovskiego. Wykorzystano w niej nowy produkt firmy Swarovski – Crystal Fine Mesh – wprowadzony na rynek we wrześniu 2014 roku. Tylna obudowa Galaxy Note 4 jest dość chropowata, co sprawia, że urządzenie dobrze leży w dłoni oraz jest grubsza od tej znajdującej się w podstawowej wersji Galaxy Note 4. Na tylnej obudowie znajduje się też logo Swarovski for Samsung. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się Samsung Galaxy Note 4 w tej wersji.

 

Bransoletka Samsung Gear S została ozdobiona ciętymi kryształami Swarovski, które stanowią uzupełnienie zaokrąglonego wyświetlacza smart-zegarka Gear S. W zegarku wykorzystano te same kryształy co w Galaxy Note 4. Kryształy zostały wtopione bezpośrednio w metalową siatkę, co czyni bransoletkę Gear S jednym z najbardziej ekskluzywnych produktów w ofercie firmy Samsung i Swarovski. Kryształy Swarovski w Gear S są mniejsze od tych znajdujących się na obudowie w Galaxy Note 4 i umieszczone są na całej powierzchni paska z obydwu stron. Tutaj warto zaznaczyć, że zapięcie bransoletki jest inne i różni się od zapięcia w podstawowej wersji Gear S, co czyni pasek bardziej jako właśnie bransoletkę, niż zwykły pasek.

 

Samsung Galaxy Note 4 i Gear S w wersji Swarovski będzie można od października kupić w sklepie internetowym Samsung i w wybranych sklepach firmowych Samsung. Cena za te ekskluzywne gadżety będzie z pewnością bardzo wysoka i tylko nieliczni będą mogli sobie na taką przyjemność pozwolić. Już widzę te chudnące portfele mężów, których żony będą chciały sobie taki prezent sprawić. To co, kupujecie?

fot. Galaktyczny

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *