Rynek urządzeń do noszenia ciągle się rozwija. Coraz więcej nowości się w nim pojawia, lecz istniejące modele nie mają źle i ciągle są aktualizowane. Okazało się, że nowa aktualizacja OTA pojawiła się na Samsunga Gear Live, który został zaprezentowany dwa miesiące temu. 

Samsung Gear Live to smartwatch Samsunga działający pod kontrolą systemu Android Wear. Zegarek miał swoje pięć minut na konferencji Google I/O. Gear Live wygląda niemalże identycznie jak Gear 2, lecz został mocno uszczuplony o dodatkowe funkcje. Nadal ma 1,63-calowy ekran Super AMOLED, metalową obudowę czy certyfikat IP67, ale został pozbawiony aparatu czy niektórych funkcji przygotowanych przez Samsunga.  Więcej o nim możecie poczytać tutaj.

Gear Live można teraz zaktualizować do Androida Wear w wersji 4.4W.1. Nie znamy wszystkich nowych funkcji, ale wiemy już że ulepszona została nawigacja głosowa, zostało poprawione jej działanie oraz prawdopodobnie została do niej dodana opcja zmiany środka transportu. Oczywiście za kilka dni powinna pojawić się ona dla innych urządzeń. Jeśli jesteś użytkownikiem tego smartwatch’a i już go zaktualizowałeś daj znać co się zmieniło. Czekamy na wasze opinie. Jeśli dowiemy się więcej w tym temacie na pewno damy wam znać.

źródło: AndroidCentral przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *