Samsung Galaxy Note 4 miał swoją premierę na tegorocznych targach IFA w Berlinie. Oczywiście, Galaktyczna Redakcja też tam była i na naszej stronie możecie znaleźć pierwsze wrażenia z korzystania z najnowszego tabletofonu w asortymencie Koreańczyków. Kontynuator serii smartfonów z rysikiem S-Pen zachwyca wykonaniem, parametrami i ekranem. Dziś pojawiła się pierwsza oferta przedsprzedażowa w naszym kraju, dzięki czemu wiemy ile musimy szykować pieniędzy na Galaxy Note 4. 

Wczoraj pisaliśmy, że Galaxy Note 4 trafił do oferty pre-order w angielskim sklepie Clove. W Wielkiej Brytanii cena wynosi 575 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje niecałe 3 tysiące złotych. Jak się okazuje, w Polsce przyjdzie nam zapłacić podobną kwotę za następcę Galaxy Note 3. Na stronie sklepu Redcoon już można składać zamówienia na najnowszy tabletofon Niestety, na chwilę obecną wydaje się, że przy zakupie tego urządzenia nie dostaniemy niczego ekstra. Aktualnie cena wynosi 2999 złotych.

Według mnie, wielka szkoda, że w zestawie z Galaxy Note 4 nie otrzymamy żadnego z wearables. Możliwe, że w najbliższej przyszłości, konkurencyjne sklepy oraz Samsung Brand Store wprowadzą oferty wzbogacone może o Gear VR czy najnowszego Gear S. Wtedy Samsung Galaxy Note 4 stałby się jeszcze bardziej łakomym kąskiem.

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 4 / fot. Redcoon

 

Dla przypomnienia Samsung Galaxy Note 4 jest wyposażony w czterordzeniowy układ Snapdragona 805, 3 GB pamięci operacyjnej oraz wyświetlacz 5,7 cala Super AMOLED o rozdzielczości QHD. Na pokładzie znajdziemy Androida 4.4.4 KitKat, 32 GB pamięci wbudowanej oraz wszelkie najnowsze moduły łączności. Nie można też zapominać o świetnych aparatach – 16-megapikselowym głównym z technologią Smart OIS i tym z przodu, który ma matrycę o rozdzielczości 3,7 Mpix.

To uczciwa opłata za sprzęt, której można było się spodziewać. Plotki wskazywały, że Galaxy Note 4 zostanie wyceniony podobnie co poprzednik i tak rzeczywiście jest. Pytanie tylko, czy producent dołoży jakiś gadżet na zachętę czy też obejdziemy się smakiem. Jesteście zainteresowani tą ofertą czy wolicie poczekać na propozycje innych sklepów? Chcielibyście otrzymać w zestawie okulary rozszerzonej rzeczywistości czy może najnowszy smartwatch?

źródło: redcoon

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Samsung Galaxy Note 4 w pierwszej ofercie przedsprzedażowej w Polsce!”

 • Px
  18 września 2014 at 22:23

  Jeśli taka sytuacja się utrzyma, to trochę „słabo”, tańsze słuchawki dostają teraz zabawki w komplecie. A topowy sprzęt wyjdzie jako golas?

  • 18 września 2014 at 22:50

   Myślę, że jeszcze w tym tygodniu pojawią oferty pre-order z Gear S czy VR w zestawie.

 • kwasiak
  24 września 2014 at 20:57

  Jeśli będzie z nowym smartwach to biorę na premierę , w innym razie lepiej poczekać kwartał a cena spadnie o parę 100.