Do tej pory Galaxy Alpha można było zamówić w przedsprzedaży, do której dodawany był smart-zegarek Gear 2 Neo za 2699 złotych. Dzisiaj dotarła do nas dobra wiadomość z którą chcemy się z Wami podzielić. Polski oddział firmy Samsung oficjalnie poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży w Polsce smartfonu Samsung Galaxy Alpha. Z pewnością ucieszą się osoby, które czekały na oficjalną sprzedaż tego smartfonu.

Wraz ze sprzedażą Galaxy Alpha startuje także kampania reklamowa Alpha People, dzięki której, jak twierdzi Samsung, określenie „osobowości alfa” już wkrótce całkowicie zmieni znaczenie. Najnowszy smartfon Galaxy Alpha z pewnością jest wyróżniającym się urządzeniem z rodziny Galaxy. Model Alpha reprezentuje zupełnie nową klasę smarftonów, w którym wygląd został opracowany w oparciu o bardzo szczegółową analizę potrzeb nowoczesnych konsumentów. W wyniku czego Samsung Galaxy Alpha wyróżnia się starannie dopracowaną, kompaktową obudową z metalową ramką i solidnym wykończeniem oraz smukłą i lekką konstrukcją. Warto tutaj dodać, że model Alpha ma niecałe 7 mm grubości, co czyni go jednym z najcieńszych smartfonów koreańskiego producenta. Poza wyglądem, który jest moim zdaniem ładny, smartfon posiada także bardzo dobrą specyfikację oraz znane z innych topowych modeli funkcje, których użytkownicy oczekują.

Na początku wspomniałem także o kampanii reklamowej Alpha People. Na zlecenie Samsunga, w kontekście najnowszego produktu zostało przeprowadzone badanie, dzięki któremu można jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby współczesnych użytkowników. Według Samsunga, Alpha People, czyli ludzie Alpha to przede wszystkim osoby, które mają własny, niewymuszony styl i nie ulegają zewnętrznym wpływom. Cechuje je silne przekonanie o własnej wartości, które nie potrzebuje znajdowania poparcia u innych.

Analizą objętych zostało 800 Polaków w wieku od 15 do 50 roku życia, którzy postanowili sprawdzić, czy należą do tej grupy społecznej. Aby zakwalifikować się do grupy Alpha people, badany musiał odpowiedzieć zgodnie z założeniami na minimum 10 z 13 pytań. Wyniki badania są ciekawe, ponieważ z tą grupą społeczną utożsamia się aż 6 mln Polaków.

Więcej o Samsungu Galaxy Alpha przeczytacie tutaj. Kupujecie Galaxy Alpha?

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 replies on “Samsung Galaxy Alpha już w sprzedaży!”

 • Adam
  26 września 2014 at 19:51

  A ile kosztuje?

  • 26 września 2014 at 21:51

   Do końca tego tygodnia czyli do 28.09 do północy Galaxy Alpha można kupić jeszcze z Gear 2 Neo za 2699 zł.

   • Dawid
    26 września 2014 at 22:31

    Później pewnie znacznie taniej za 2 tys. Bo bez zegarka

    • 26 września 2014 at 22:56

     Niekoniecznie. Przykład – Galaxy S5.

 • Thiago
  26 września 2014 at 23:09

  Hmm gdybym teraz miał wybierać na co zmienić S4 to wybrałbym Alphe, a nie S5 czy note4. Ten ostatni jest dla mnie za duży. S5 wyglądem nie powala i ramka niepotrzebnie ma te wgłebienia. Alpha wydaje się w sam raz jeśli chodzi o parametry, wielkość i wagę. Jestem bardzo ciekawy jej ceny bez zegarka.