W chwili obecnej mamy najgorszy okres w roku. Jeden z dwóch najgorszych. Zarówno przy serii S jak i Note dni, tygodnie między prezentacją, a rozpoczęciem sprzedaży są prawdziwą katorgą. Oczywiście najbardziej cierpią osoby, które są już zdecydowane zapisać się na przedsprzedaż urządzenia, ale również wszyscy inni zainteresowani. Im szybciej nowy smartfon pojawi się na rynku tym szybciej jego cena zacznie spadać, a co za tym idzie, prędzej będziemy mogli sobie na niego pozwolić.

Nie bez znaczenia jest oczywiście oferta u operatorów, ale w tej chwili nie mamy informacji jak będzie to wyglądać w naszej kolorowej stawce. Ostatnio pisaliśmy o dacie rozpoczęcia sprzedaży Galaxy Note 4 w naszym kraju, a dziś z przyjemnością informujemy, że Samsung Polska planuje rozpoczęcie sprzedaży już 10. października 2014 roku. Tak, to dokładnie 9 dni, 214 godzin i prawie 13 tysięcy minut. Przedsprzedaż ma to do siebie, że pierwsi zdecydowani mają szansę otrzymać „coś” w zestawie. Nie wiadomo co i czy tym razem również otrzymamy jakiś gift, ale w przeszłości było różnie. Do Samsung Galaxy S4 dostaliśmy S View Cover. Do Note 3 to samo. Samsung Galaxy S5 wystąpił w duecie z Gear 2 Neo, a Galaxy Tab S ze słuchawkami LEVEL ON. Czy przedsprzedaż oznacza, że urządzenie będziemy mogli zobaczyć w sklepach i chwilę się nimi pobawić? Podejrzewam, że na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Z modelu na model dodatki zmieniają się, więc i tym razem ciężko się czegoś konkretnego spodziewać. Faktycznie drugie urządzenie, nie było nigdy droższe niż 1000 złotych, więc podejrzewam, że Gear S musimy sobie podarować. Osobiście stawiam na LEVEL ON albo LEVEL BOX Mini, bo są to bardzo fajne dodatki. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość. Dajcie znać co Wy byście chcieli zobaczyć w ofercie przedsprzedażowej. Mamy kilka dni na dyskusje. Może ktoś Nas wysłucha, co Samsung Polska? Jesteście tu?

źródło informacji: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 replies on “Przedsprzedaż Samsung Galaxy Note 4 trochę wcześniej?”

 • marekwww
  1 października 2014 at 19:51

  Ja bym chciał mieć dobrze spadowaną obudowę. Przez to, że są problemy z obudową nie kupię tego telefonu w przrdsprzedaży i poczekam na wersję sklepową. Taka opcja pozwoli mi sprawdzić, czy obudowa jest właściwie spasowana.

  • 1 października 2014 at 20:09

   Ale przedsprzedaż nie oznacza, że ten telefon to nie jest wersja sprzedażowa (finalna) przecież 🙂

 • David
  1 października 2014 at 21:22

  Byle w brandstorze pokazali bo musze sprawdzić parę rzeczy np. słyszałem ze inny chip NFC zastosowali który wspiera jeszcze mniejszą ilość tagów NFC i może nie wspierać mojego implantu 🙁

 • wojtek
  5 października 2014 at 19:21

  sam jestes niewłaściwie spasowany