W maju tego roku Samsung pokazał Galaxy S5 Active, czyli wersję Galaxy S5 odporną na wstrząsy, wodę i kurz. Z jakiegoś powodu, koreański gigant postanowił zachować tą wersję „Es piątki” wyłącznie dla rynku amerykańskiego, a dokładnie dla amerykańskiego operatora AT & T. Jednakże po jakimś czasie S5 Active pojawił się w Kanadzie, co dawało do myślenia, że urządzenie to będzie dostępne na szerszą skalę. Na początku września informowaliśmy o tym, że Galaxy S5 Active będzie dostępny także na Starym Kontynencie. Dzisiaj zachodnie media donoszą, że premiera Europejskiej wersji Samsunga Galaxy S5 Active zbliża się wielkimi krokami.

Jak informują redaktorzy z SamMobile, pojawienie się Samsunga Galaxy S5 Active w Europie to kwestia czasu. Dowodem na to mają być zdjęcia właśnie europejskiego wariantu S5 Active, które dostali od swojego źródła. Wygląd i specyfikacja europejskiego modelu Galaxy S5 Active jest taka sama jak w wersji amerykańskiej, o której więcej tutaj. Różnicą między obydwiema wersjami jest numer modelu oraz logo producenta. Wersja europejska została oznaczona jako SM-G870F i nie posiada z tyłu loga amerykańskiej sieci, co jest oczywistością oraz nazwy urządzenia, czyli Galaxy S5 Active. Z tyłu pod aparatem jest tylko logo producenta.

Samsung Galaxy S5 Active SM-G870F w Europie będzie dostępny w dwóch kolorach – Titanium Grey i Cemo Green, a kosztować ma €629, co po przeliczeniu daje nam około 2 630 złotych. Niestety na tą chwilę nie wiadomo kiedy S5 Active pojawi się w Europie, ale przypuszcza się, że nastąpi to już wkrótce.

Czekacie na Samsunga Galaxy S5 Active?

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *