Firma Samsung znana jest z tego, że produkuje urządzenia różnego typu, które mają zapełnić przysłowiową lukę, która jest między konkretnymi urządzeniami. I tak tym sposobem powstała seria Galaxy Gold, która zdecydowanie wyróżnia się swoim odmiennym wyglądem na tle obecnych smartfonów, które cieszą się dziś sporą popularnością.

Wczoraj mogliście przeczytać na naszej stronie informacje odnośnie bardzo dobrej specyfikacji Samsunga Galaxy Golden 2, która wyciekła za sprawą instrukcji obsługi, dzięki stronie TENAA. Dziś natomiast dotarły do nas pierwsze nieoficjalne zdjęcia Galaxy Golden drugiej generacji i tym samym poznaliśmy prawdopodobny wygląd nadchodzącego urządzenia.

Na chińskiej stronie TENAA dostrzeżono nieoficjalne zdjęcia Samsunga Galaxy Golden 2 o znaczeniu kodowym SM-W2015. Zdjęcia możecie obejrzeć na dole pod wpisem. Warto zaznaczyć, że specyfikacja, którą poznaliśmy wczoraj, mówiła o zastosowaniu dwóch 4,6-calowych wyświetlaczy Super AMOLED w rozdzielczośći HD i przednim aparacie 2 Mpix. Natomiast dzisiejsze dane ze strony TENAA mówią o zastosowaniu dwóch wyświetlaczy, ale w rozmiarze 3,9-cali Super AMOLED w rozdzielczości HD i przednim aparacie w rozdzielczości 3,7 Mpix. Rozdzielczość przedniego aparatu może świadczyć o tym, że jest to ten sam aparat co w Galaxy Note 4. Pozostała specyfikacją jest taka sama i obejmuje czterordzeniowy Snapdragon 801 o taktowaniu 2,5 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej RAM, główny aparat 16 Mpix. Za sprawą tego wycieku dowiedzieliśmy się także, że Galaxy Golden 2 posiada 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD do 64 GB. Nadal nie wiadomo jaka będzie pojemność baterii.

Pojawienie się Samsunga Galaxy Golden 2 na chińskiej stronie TENAA świadczyć może tylko o jednym – premiera tego smartfonu z klapką jest już bardzo blisko. Należy jednak mieć na uwadze to, że smartfon będzie dostępny prawdopodobnie tylko na rynku Azjatyckim. Może to i dobrze, bo dużego sukcesu nie wróżę w sprzedaży smartfona z klapką na Starym Kontynencie i w USA. Rynek Azjatycki jest specyficzny i tam tego typu urządzenia cieszą się dużą popularnością.

źródło: TENAA przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *