Nowa Lumia w natarciu! Nie tak dawno, bo w połowie ubiegłego miesiąca odbyła się polska premiera trzech nowych Lumii, które były jeszcze sygnowane marką Nokia i zostały wyposażone w najnowszą wersję systemu Windows Phone. Już na początku przyszłego tygodnia poznamy nowy smartfon Lumia o czym na oficjalnej stronie poinformowała nas… Nokia.

Na oficjalnym blogu firmy Nokia pojawiła się tajemnicza zapowiedź nowej Lumii, jako smartfony, który ma wprowadzić każdego użytkownika w świat mobilnych technologii. Będzie to pierwszy smartfon z rodziny Lumia, który zostanie zaprezentowany po przejęciu Nokii przez Microsoft Devices. Nie wiadomo do końca jaki będzie to telefon, bo zdjęcie, które widzicie wyżej nic szczególnego nam nie mówi. Widać na nim górną, przednią część telefonu i miejsce, gdzie umieszczona jest kamera. Czyżby był to kolejny smartfon z aparatem i funkcjami do selfie?

Nieco światła na nową Lumię rzucają jednak informacje, które pojawiły się w sieci kilka dni temu za sprawą chińskiego TENAA. Teraz można to połączyć w całość. Rzeczywiście ma to sens, bo spoglądając na zdjęcie z  TENAA możemy doszukać się kilku podobieństw, między innymi w kolorze obudowy czy miejscu, gdzie znajduje się przednia kamera. Bardzo możliwe, że nowa Lumia będzie miała na obudowie logo Microsoftu.

Premiera nowej Lumii przewidziana jest na 11 listopada. To jak, jesteście gotowi na #MoreLumia?

źródło: Nokia

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *