Smartfon Samsung Galaxy Alpha to nowa propozycja Koreańczyków, która ma wyróżniać się na tle wyglądu i zastosowanych w niej materiałów. Jak wiemy smartfon posiada metalowe ramki, które nadają zdecydowanie lepszy design. Smukłość tego urządzenia także przyczynia się do tego, że Alpha wygląda stylowo, bo jest to zaledwie 6,7 mm. Miałem w swoich rękach Galaxy Alpha i powiem szczerze, że jest to bardzo lekkie urządzenie (115 gramów). Na żywo smartfon prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach i występuje w pięciu kolorach – białym, czarnym, srebrnym, niebieskim i złotym. Do tych kolorów dołączyła właśnie złota wersja.

Samsung Galaxy Alpha swoją premierę miał 13. sierpnia tego roku, a do Polskich sklepów trafił pod koniec września, a dokładniej 26. Wtedy można było go kupić za 2699 zł niezależnie od wersji kolorystycznej. Teraz chcielibyśmy Was poinformować, że od dziś można zakupić Galaxy Alpha, który zrobiony jest z 24-karatowego złota. Jak widać Samsung jest na fali i wprowadza do sprzedaży kolejny złoty telefon. Wcześniej pisaliśmy o złotym Galaxy Note 4, o czym więcej tutaj. Złoty Galaxy Alpha może nie wygląda jakość powalająco, ale dla mnie jest lepiej niż w przypadku największej konkurencji Samsunga. Złota wersja Alpha’y posiada tą samą specyfikację co reszta modeli.

Pewnie jesteście ciekawi ceny. Za ten luksus trzeba będzie zapłacić sporo, bo aż £1,664.17, co na nasze daje około 8940 złotych. Jest to całkiem spora sumka, zważywszy na to, że złoty Galaxy Note 4 został wyceniony na około 6650 zł, który ma lepszą specyfikację i który jest większy, a tym samym musiało zostać wykorzystane więcej tego szlachetnego materiału.

Złoty Samsung Galaxy Alpha
Złoty Samsung Galaxy Alpha / fot. Goldgenie

 

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, czy kupić Galaxy Alpha to tutaj możecie przeczytać naszą recenzję. Święta już blisko, więc mogą Wam się przydać informację i opinia o tym urządzeniu.

Kupujecie złotego Samsunga Galaxy Alpha? 🙂

źródło: Goldgenie

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *