Wśród ostatnio zaprezentowanych urządzeń Samsunga znalazł się będący sporą ciekawostką Galaxy Note Edge. Urządzenie wyróżnia się nietypowym designem, dzięki zastosowaniu zagiętego wyświetlacza na jednym z boków phabletu. Już w dniu premiery było wiadomo, że urządzenie jest pewną ciekawostką i trafi na rynek w dość ograniczonej liczbie egzemplarzy. Z tego powodu nie mogliśmy być pewni, czy Note Edge zobaczymy w naszym kraju. Czy coś się w tej kwestii zmieniło?

Krótko po premierze spekulowano, że urządzenie w ogóle nie zawita na europejskie rynki sprzedaży i dostępny będzie wyłącznie w Korei. Niedawno pojawiły się plotki, jakoby Samsung postanowił jednak udostępnić tabletofon w Europie, ale w dość limitowanej liczbie. Dziś serwis SamMobile poinformował, że Galaxy Note Edge pojawi się w kilku wybranych krajach, w tym w Polsce! Jego cena wynosić będzie około €899, a kupić go będzie można w wybranych sklepach. Już 12 grudnia urządzenie dostępne będzie w Danii, a w następnej kolejności zawita także do Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Luksemburga, Hiszpanii, Włoch, Szwajcarii, Francji, Austrii, Portugalii, Finlandii, Islandii, Norwegii, Szwecji oraz Polski.

Samsung Galaxy Note Edge / fot. galaktyczny
Samsung Galaxy Note Edge / fot. galaktyczny

 

Przypomnijmy, że Galaxy Note Edge już jakiś czas temu można było zamówić w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii. Wtedy na stronie sklepu Clove phablet został wyceniony na 650 funtów. Czy fakt, że urządzenie pojawi się w Polsce zachęci Was do jego zakupu? A może ktoś z Was jest już w jego posiadaniu? Koniecznie dajcie nam znać!

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy Note Edge pojawi się w Polsce!”

  • miszon
    11 listopada 2014 at 01:26

    Z wielką chęcią bym go zakupił lecz cena ok. 4000zł mnie przeraża