W ostatnim czasie już kilku producentów zapowiedziało aktualizacje Androida 5.0 dla swoich urządzeń. W tych zapowiedział znalazła się również firma LG, która zapowiedziała już w dniu premiery Androida 5.0, że kilka modeli dostanie aktualizację w ciągu 90 dni od oficjalnego pojawienia się nowego systemu. Niecały tydzień temu informowaliśmy Was, że aktualizacja LG G3 do Androida 5.0 nastąpi w tym tygodniu i tak się rzeczywiście stało.

Jako pierwszy update otrzymał najnowszy flagowiec Koreańczyków, czyli LG G3. Jest to z pewnością bardzo dobra informacja dla posiadaczy tego modelu. Warto tutaj dodać, że aktualizację w pierwszej kolejności dostaną polscy użytkownicy „Gie trójki”. Użytkownicy tego modelu mogą się cieszyć z otrzymania na swoje urządzenia „lizaka” już od dwóch dni. Spotkałem się nawet z taką opinią na portalach społecznościowych, że Polacy są testerami nowego oprogramowania. Trudno się z tym nie zgodzić. Ale tak naprawdę każde wypuszczenie nowej aktualizacji wiąże się z tym, że to właśnie my użytkownicy znajdujemy błędy i zgłaszamy to do producentów, przez co tak naprawdę stajemy się testerami.

Skoro mowa o flagowcu LG G3 to chcielibyśmy Wam przypomnieć, że smartfon trafił do naszej redakcji na testy. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego sprzętu to możecie je zadawać w komentarzach pod tym wpisem. Niebawem na łamach naszej strony będziecie mogli przeczytać pełną recenzję G3.

źródło: tabletowo.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Rozpoczęła się aktualizacja LG G3 do Androida 5.0 Lollipop”

 • Tomasz Zbiec
  15 listopada 2014 at 15:56

  Proponuję testowany model zaktualizować do lizaka,lub napisać drugą recenzję gdy dostanie lizaka,bo to będą dwie różne recenzje 😉

  • 17 listopada 2014 at 11:18

   Mamy nadzieję, że G3 dostanie Lollipopa podczas testów 🙂

 • MontBlancS4 .
  15 listopada 2014 at 23:02

  Porownajcie g3 do s5, bo mam okazję się zamienić i nie wiem czy warto, opinie o samsungu są skrajne 🙂