Samsung Galaxy Note Edge budzi bardzo duże zainteresowanie. To wszystko za sprawą swojego wyświetlacza i sposobu w jaki możemy go wykorzystać. Urządzenie o tyle ciekawe co dziwne, ale z całą pewnością nie można przejść obok niego obojętnie.

Z tego chociażby powodu należy się cieszyć, że Note 4 z dodatkowym wyświetlaczem pojawi się u Nas w kraju. O tym informował już jakiś czas temu Rzecznik Samsung Olaf Krynicki, a w środę potwierdził tą informację na Twitterze.

Tajemnicą jest jeszcze informacja o dokładnej dacie rozpoczęcia sprzedaży, cenie oraz sklepach w których pojawi się urządzenie. Nie zmienia to jednak faktu, że możemy szykować się na niesamowity prezent gwiazdkowy jeśli potwierdzi się informacją, która została opublikowana na Twitterze przez jednego z pracowników z Samsung Polska.

Tanio nie będzie to pewne. Wczoraj pojawiła się również sugerowana cena w sklepach we Włoszech. 869 € to dużo? Chociaż wiemy, że nie ma co przeliczać dokładnie cen z innych krajów 1 do 1 po obowiązującym kursie to ok. 3660 zł może wydawać się całkiem realną kwotą. Edge będzie droższy od Note 4 to pewne i zrozumiałe. Płacimy za nową technologię i ciekawe rozwiązanie. Pytanie brzmi ile byście byli wstanie dać za Note Edge?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *