Mimo tego, że LG G Watch R został oficjalnie zaprezentowany w sierpniu, to pierwszy kontakt z nim zaliczyłem na berlińskich targach IFA we wrześniu, co mogliście zauważyć w jednym z filmów. Choć na ręku miałem wtedy drugą generację samsungowego Gear’a, to coraz mocniej ciągnęło mnie do propozycji od drugiego koreańskiego producenta. Jeśli Wy też jesteście zainteresowani pierwszym smartwatchem z okrągłym wyświetlaczem, to można go już kupić w Polsce.

LG G Watch R to świetna konstrukcja pod kilkoma względami. Przede wszystkim jest to smartwatch, który łączy klasyczny design z nowoczesną, najnowszą technologią. Wygląda jak normalny czasomierz, ale tak naprawdę jest smartwatchem pełnym nowinek technicznych, który łączy się ze smartfonem. Jednak to, co go wyróżnia i czym LG nas mocno zaskoczyło jeszcze przed targami IFA 2014 to okrągły wyświetlacz wykonany w technologii P-OLED, który został umieszczony w okrągłej kopercie. Dochodzi do tego platforma Android Wear od Google, stworzona z myślą o inteligentnych gadżetach osobistych, która pozwoli na połączenie zegarka z niemal każdym smartfonem czy tabletem z Androidem w wersji 4.3 lub wyższej. Warto też wspomnieć o wbudowanym pulsometrze czy wsparciu standardu IP67, co pozwoli nam używać zegarka bez obaw o to, czy zamoczy się w deszczową pogodę cz podczas mycia rąk.

Smartwatch już w ubiegłym miesiącu pojawił się w sklepach na lokalnym rynku producenta, ale w końcu może go przywitać także u nas. LG G Watch R pojawił się w ofercie sklepu Redcoon i został wyceniony na 1099 złotych, więc cenę można uznać za całkiem atrakcyjną. Z tego co widnieje na stronie można wyczytać, że smartwatch jest dostępny w magazynie, więc jego zamówienie nie powinno stanowić problemu. Ktoś zainteresowany zakupem?

LG G Watch R / fot. Redcoon
LG G Watch R / fot. Redcoon

 

źródło: Redcoon przez gsmManiaK

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Smartwatch LG G Watch R do kupienia w Polsce. Wiemy gdzie i za ile”

  • tomekk33 .
    7 grudnia 2014 at 20:52

    Super. Nareszcie normalnie wyglądający smartwatch