Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta. Tak, za miesiąc o tej porze będziemy właściwie po Świętach. Wprawdzie dopiero wtedy, kiedy rodzina pojedzie do domu, albo my wrócimy w swoje rodzinne strony będziemy mogli pobawić się nowymi gadżetami, bo przecież każdy z Nas chce taki właśnie prezent. Okazuje się, że Święta będą bardzo Samsungowe w tym roku. Informowaliśmy już o tym, że Samsung Galaxy Note Edge ma pojawić się w sklepach Brand Store w grudniu, ale wychodzi na to, że będzie to jeszcze tydzień przed Bożym Narodzeniem. Zdążymy więc na spokojnie zapoznać się z Note Edge i zdecydować (bądź też nie) na jego zakup.

Okazuje się, że nie bez przyczyny Samsung został Partnerem Technologicznym Świętego Mikołaja. Od premiery Galaxy Note 4 i Galaxy Note Edge to ten drugi wzbudzał więcej zainteresowania, a szczególnie fakt czy, kiedy i za ile pojawi się w Polsce. Cena nadal jest zagadką, ale udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, że 18 grudnia powinny pojawić się pierwsze sztuki Note Edge w Brand Storach. Zapewne chodzi zarówno o sample, które będziemy mogli dotykać na wszelkie możliwe sposoby, ale również o wersje sprzedażowe w pudełkach, które będą czekały na nowych właścicieli. Dokładamy wszelkich starań, żeby przed tym terminem zdobyć jedną sztukę i porównać ją z Note 4. Tymczasem naszą opinię o Galaxy Note 4 możecie przeczytać w tym miejscu.

Miejmy nadzieję, że faktycznie będzie możliwość zakupu Galaxy Note Edge pod choinkę, bo jak wspomniałem wcześniej są to nieoficjalne informacje. Przypominam jednocześnie, że Note Edge nie będzie tak szeroko dostępny jak Note 4 i liczba sztuk może być mocno ograniczona. Co prawda, Samsung planuje z biegiem czasu wprowadzić urządzenie do innych sieci sprzedaży, ale nie liczyłbym, że będzie to model wystawiony w każdym markecie na półce. Dodatkowo przestrzegam Was przed zakupem Note Edge na popularnych portalach aukcyjnych kiedy pojawią się masowo „niby okazje”. Po pierwsze ceny będą chore, nawet bardzo chore, a po drugie Samsung zapowiedział, że w stosunku do Note 4 nie będzie, aż tak bardzo drogi. Tak jak wspomniałem wcześniej sądzę, że 3400 złotych okaże się adekwatną ceną, zarówno dla producenta jak i potencjalnych kupców.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy Note Edge w Polsce na tydzień przed Świętami? Znamy nieoficjalną datę premiery”

  • xadrian85
    1 grudnia 2014 at 19:00

    Urządzenie w innych krajach w Europie ma się pojawić w cenie 899 euro wiec nie sądzę, aby cena w PL wyniosła 3400 PLN.