Ostatnio sporo mówi się o tym, że Samsung szykuje dla nas kolejną dawkę nowych smartfonów z pod serii „E”.  W ostatnim tygodniu grudnia informowaliśmy Was, że na stronie Zauba pojawił się model Samsung SM-E500F. Pisaliśmy też o tym, że Samsung zamierza zredukować liczbę produkowanych smartfonów z niższej półki na rok 2015. Jak na razie nic na to nie wskazuje, ponieważ kolejny średniak od Samsunga wyciekł do sieci. Tym razem jest to smartfon o nazwie kodowej SM-E700H. Tak więc, informacje o redukcji modeli, podaną przez Wall Street Journal, należy traktować z dystansem.

Na stronie mobilnej firmy Samsung, w profilu User Agent, pojawiło się nowe urządzenie oznaczone jako SM-E700H. Informacja ta może dawać nam do myślenia, że Koreańczycy nadal pracują nad budżetowymi smartfonami i w cale nie mają zamiaru redukować ilości produkowanych urządzeń w tym segmencie.

Jak widać ze zdjęcia poniżej, SM-E700H nad którym rzekomo pracuje południowokoreański producent, został wyposażony w ekran o rozdzielczości HD oraz 32-bitowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz. Przypuszcza się również, że SM-E700H będzie posiadał 5,5-calowy wyświetlacz, a podczas premiery (jeśli takowa będzie) pracować będzie w oparciu o Androida 4.4.4 KitKat. Taka wielkość wyświetlacza pojawiła się w bazie danych na Indyjskiej stronie Zauba poświęconej importowi. Ale musimy pamiętać, że wciąż trwają pracę nad tym urządzeniem i nie jest powiedziane, że jest to finalna wersja. Do czasu premiery jeszcze sporo może się zmienić, gdyż są to nieoficjalne informacje.

Jak pewnie wiecie, na rynku jest już całkiem nowa, niedawno zaprezentowana seria A od Samsunga, która wyróżnia się metalową obudową typu unibody, czyli taką którą nie można rozebrać. Coraz więcej wskazuje na to, że szykuje się następna seria E (być może będzie to seria Galaxy E), ale która ma być tą budżetową. A Wy co sądzicie o planowanej serii od Koreańczyków?

Samsung SM-E700H w Profilu User Agent
Samsung SM-E700H w Profilu User Agent / fot. Samsung

 

źródło: Samsung przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *