Ostatnio w sieci krąży informacja, że Samsung Galaxy S5 sprzedaje się słabiej niż zakładano. Te informacje podgrzewa także The Wall Street Jornal która twierdzi, że J.K. Shin – szef działu mobilnego Samsung, może stracić swoje stanowisko właśnie ze względu na słabą sprzedaż Galaxy S5. Może jest odpowiedni czas, aby wprowadzić zmiany w firmie? Kto wie? Najwyraźniej Koreańczycy nie zamierzają czekać na samoistny bieg wydarzeń i postanowili coś z tym zrobić. Ostatnio Patrycja informowała Was, że Samsung planuje spore redukcje w liczbie sprzedawanych smartfonów. A teraz dotarły do nas informacje, że Koreańczycy pracują nad zupełnie nową linią smartfonów.

Na stronie Zauba w dokumentach dostrzeżono tajemnicze urządzenie ukrywające się pod nazwą kodową Samsung SM-E500F. Przypominam, że strona ta dotyczy śledzenia importu, a samo urządzenie trafiło na testy do Indii. Jak sami zauważyliście w kodzie widnieje literka „E”, która może nam dawać do myślenia, że jest to pierwsze urządzenie nowej serii. Cena importowa tego urządzenia wynosi INR9,378, co po przeliczeniu na naszą walutę daje około 510 zł. Więc mamy do czynienia bardziej z klasą średnią.

Niestety nie mamy żadnych dodatkowych informacji o modelu Samsung SM-E500F. Z pewnością będziemy dla Was śledzić dalsze informacje odnośnie nowej serii jaką szykuje dla nas Samsung. Jeśli coś konkretnego się pojawi to dowiecie się tego jako jedni z pierwszych. Tymczasem podzielcie się swoją opinią, co myślicie o tworzeniu zupełnie nowej serii? Czy jest to potrzebne? Czy takie działania firmy polepszą sytuację finansową w przyszłym roku? Czekamy na Wasze zdanie.

Samsung SM-E500F
Samsung SM-E500F / fot. Zauba

 

źródło: Zauba przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung szykuje dla nas nową linie smartfonów?”

  • Thiago
    24 listopada 2014 at 21:37

    Hmm myślę, że seria A dużo pomoże. Osobiście czekam na A7 lub A5. Wiedamo już kiedy będzie ich premiera w europie?

    • 24 listopada 2014 at 23:47

      Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym roku, choć to nie zostało potwierdzone.