Tak, to już jutro! Prawdziwe święto wszystkich graczy, czyli Intel Extreme Masters 2015. Po raz kolejny profesjonalni gracze z całego świata, ale też miłośnicy, którzy od czasu do czasu lubią włączyć sobie konsolę spotkają się w jednym miejscu – świątyni w postaci katowickiego spodka. Nie zabraknie też dużych producentów, którzy zaprezentują swój najnowszy sprzęt. Pisaliśmy już o Samsungu, a tym razem pokazujemy co do zaoferowania ma Asus. 

Przed nami weekend pozytywnej e-sportowej energii, ale też szansa na poznanie najnowszych technologii i rozwiązań z branży IT. To nie tylko oglądanie finalnych rozgrywek na dużych telebimach, ale też masa najnowszego sprzętu do przetestowania. Asus przygotował to wszystko we współpracy z firmą X-KOM i Alsen. Każdy kto przyjdzie na stoisko jednego ze sklepów będzie mógł sprawdzić, czym charakteryzuje się sprzęt z serii Republic of Gamers. Do dyspozycji będą gamingowe laptopy ROG G751, małe, ale wydajne komputery GR8, a także zestawy bazujące na płycie głównej Maximus VII Formula i karcie graficznej GTX 980 Matrix, desktopy G20 czy najnowsze monitory. Na tych maszynach będą też organizowane turnieje w CS:GO z atrakcyjnymi nagrodami.

Na stoisku X-KOM będzie też możliwość zakupu najnowszych produktów po bardzo atrakcyjnych cenach, bo obniżki będą sięgać nawet 50 procent. Wśród kluczowych urządzeń znalazł się monitor PG278Q, karta grafiki Strix GTX 960, a także peryferia dla graczy.

To jednak nie wszystko, co przygotował Asus. Na IEM 2015 będzie można wygrać przejażdżkę jednym z trzech sportowych samochodów – Nissan GT-R, Mercedes SL500 (na zdjęciu wyżej) lub Lamborghini Gallardo. Najpierw jednak trzeba zdobyć voucher podczas rywalizacji w grze GRID, uprawniający do jazdy. Jeśli więc ktoś czuje się dobrze za wirtualnym kółkiem, na imprezie ma dużą szansę przejechać się tym wymarzonym wozem.

Asus pomyślał też o podróżnych, którzy zjeżdżają do Katowic ze wszystkich krańców Polski. w czasie trwania Intel Extreme Masters po terenie Katowic na trasie od Dworca do spodka będzie jeździł specjalny autobus Republic of Gamers. Na pewno pomoże w sprawnym transporcie na imprezę, ale też odstresuje po podróżny  bo wewnątrz będzie można zagrać na gamingowych notebookach Asusa z serii G.

Start już w piątek o godzinie 13:00lub od godziny 11:00 dla osób z biletami i karnetami. Wszystkie informacje na temat Asusa na IME 2015 można znaleźć na facebookowym profilu całego wydarzenia. Zapamiętajcie też hashtag #ASUSnaIEM, jeśli będziecie często korzystać z Twittera. Jakby to powiedział Jurek – Będzie się działo!

źródło: Asus (informacja prasowa)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *