Codziennie po północy zaglądam do serwisu iBood, by jak najszybciej sprawdzić jaka tym razem jest najlepsza oferta w Internecie. Parę razy udało mi się zdobyć duo pack świetnych słuchawek w jeszcze lepszej cenie, ale często jest jednak tak, że sprawdzam i po chwili wyłączam, bo sprzedawane tam przedmioty nie są mi potrzebne. Gdybym nie miał teraz smartwatcha, pewnie już czekałbym na paczkę z nowym Moto 360. 

Dawno nie było takiej promocji na łamach tego serwisu, a jak już wspomniałem zaglądam tam każdego dnia. Dla przypomnienia, iBood to największa, a na pewno najpopularniejsza platforma z jednodniowymi ofertami w Europie. Co 24 godziny w serwisie pojawia się nowa oferta i rzeczywiście często można trafić coś ciekawego lub zaoszczędzić „kilka groszy”. Tak właśnie jest dzisiaj kiedy na stronie pojawił się smartwarch od Motoroli. Cena niewątpliwie zachęca.

Smartwatch Moto 360 zadebiutował w Polsce już parę miesięcy temu w cenie 999 złotych, ale nadal trzyma cenę, która od premiery spadła zaledwie o około 30-70 złotych (w zależności od sklepu). Serwis z holenderskimi korzeniami postanowił kolejny raz dać o sobie znać i z pewnością mu się to udało, patrząc jakie zainteresowanie wzbudziła oferta raptem kilka minut od pojawienia się na głównej. Smartwatch Moto 360 można mieć za 744,95 złotych, co jest rewelacją samą w sobie, biorąc pod uwagę taki gadżet. I rzeczywiście korzystając z oferty można zaoszczędzić około 200 złotych, bo obecnie najniższa kwota jaka widnieje przy smartwatchu Motoroli to około 930 złotych (dane z Ceneo na dzień 17.03.2015). Smartwarch jest oczywiście nowy i dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Do kwoty zegarka trzeba jeszcze doliczyć koszt wysyłki, który przeważnie nie przekracza 30 złotych.

image

Jedyną niedogodnością jest długi czas oczekiwania na wysyłkę, bo ta ma być realizowana dopiero na początku kwietnia. Ale chyba warto trochę uzbroić się w cierpliwość, bo oferta zacna. Warto też się pospieszyć, bo ilość sztuk smartwatcha na pewno jest ograniczona i może się stać tak, że promocja skończy się przed upływem 24 godzin, z powodu wyczerpania zapasów.

To jak, kto już zamówił nowego smartwatcha, a kto jeszcze się waha?

źrodło: iBood

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Promocja: Smartwatch Moto 360 za niecałe 750 złotych”

  • Koleś
    17 marca 2015 at 10:50

    Dalej za drogo jeżeli w dalszym ciągu urządzenie nie jest w pełni funkcjonalne (brak obsługi polskiego języka przez Android Wear).

    • 17 marca 2015 at 11:33

      Żaden smartwatch z Android Wear nie obsługuje jeszcze języka polskiego, więc trzeba się z tym liczyć przy zakupie.