Do tej pory trzymiesięczny dostęp do Apple TV+ w prezencie dostawali tylko ci, którzy zdecydowali się na zakup iPhone’a lub innego urządzenia Apple biorącego udział w promocji. Choć przez pazerność Apple i tak ten czas jest czterokrotnie krótszy, bo kiedyś użytkownicy mogli korzystać z biblioteki Apple przez rok. Jeśli mieliście coś do obejrzenia w serwisie Apple TV+, to teraz jest idealny moment, by to zrobić. ZOBACZ JAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Apple TV+ za darmo przez 3 miesiące

Nie bez przyczyny w tytule tego artykułu napisałem, że promocja jest dla tych, co grają. Nie jest to żaden haczyk, ale żeby dostać Apple TV+ na trzy miesiące trzeba spełnić jeden warunek – mieć aktywną usługę Xbox Game Pass. Zakładam jednak, że w czasach, gdy miesiąc Game Passa można mieć nawet za cztery złote, to większość osób taką usługę ma. Albo może mieć. Sam zapłaciłem za roczny dostęp coś około 160 złotych, co było rewelacyjną opcją, by mieć furtkę do pokaźnej biblioteki gier w cenie jednej nowej gry.

Co trzeba zrobić, by aktywować trzymiesięczny dostęp do Apple TV+ i Apple Music? Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy, wchodząc do sekcji Game Pass z poziomu konsoli i drugi, korzystając z aplikacji Xbox Game Pass. Ja skorzystałem z tej drugiej opcji, a zrzuty ekranu z tym jak to wygląda, macie poniżej.


Wystarczy kliknąć w baner, a następnie zalogować się do konta Apple lub zarejestrować jeżeli jeszcze nie mamy Apple ID. Wymaganym krokiem jest uzupełnienie danych karty płatniczej i tu od razu uwaga ode mnie, udało mi się podpiąć kartę dopiero za trzecim razem. Nie przeszła główna karta Revolut, nie zaakceptowało karty Curve i dopiero zaskoczyło z kartą wirtualną Revolut do pojedynczych zakupów.

Tym samym mam aktywne Apple TV+ do 15 lutego 2023 roku i kilka pozycji do nadrobienia jak ostatnio mocno polecane For All Mankind czy Wielka Ofensywna Piwna. Z promocji można skorzystać do 31 marca 2023 roku, a promocja jest skierowana raczej do nowych użytkowników, którzy jeszcze nie korzystali z „darmówek”.

źródło: dealabs

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Apple TV+ i Apple Music na 3 miesiące za darmo dla tych, co grają”

  • Jasiek
    27 marca 2023 at 17:37

    Dobra ściema z tym. W Polsce to nie działa, wyskakuje komunikat:
    „Ten kod jest dostępny tylko w sklepie w kraju: Stany Zjednoczone”