Przyszedł ten moment kiedy chcemy wam zaprezentować wyniki konkursu na przetestowanie Samsunga Galaxy Note 4 i Note Edge. Zwycięzca oczywiście wygrywa Samsunga Galaxy Note 4, ale najpierw przyjrzyjmy się pracom, które wysłali uczestnicy. Forma była dowolna, zarówno tekstowa jak i wideo była dopuszczalna. Razem z polskim oddziałem firmy Samsung nie mieliśmy łatwego zadania. Wszyscy uczestnicy poważnie podeszli do sprawy, a ich dzieła możecie zobaczyć poniżej.

Zgodnie z założeniami Krzysztof i Karolina przedstawili dwa spojrzenia na Galaxy Note 4. Urządzenie, które wydaje się zbyt duże do racjonalnego użytkowania i potęgę wykorzystania dużego wyświetlacza. Zestawienie podejścia kobiety i mężczyzny wypadło świetnie biorąc pod uwagę, że każde z nich ma swoje racje, a konfrontacja zostaje otwarta i to wy zdecydujcie, które z nich ma rację. Pracę Krzysztofa i Karoliny znajdziecie pod tym linkiem.

Robert Jaskowski, szef kuchni, skupił się głównie na aspektach estetycznych swoich potraw bo to jeden z najważniejszych punktów w potrawach (oprócz smaku, którego nie może nam wirtualnie przekazać). Sporo zdjęć oraz porównań Note Edge z Note 3. Uczestnik odniósł się do baterii i kilku innych ważnych funkcji samego urządzenia, a jego prezentację możecie znaleźć tutaj.

Piotr Brodziak postanowił codziennie zgłębiać wiedzę na temat Samsunga Galaxy Note Edge. Każdego dnia, systematycznie rozgryzał kolejne funkcje systemu, aparatu i multimedia. Przetestował urządzenie w ten sposób jak każdy z nas podchodzi do nowego smartfona, czyli z każdym dniem wchodził na coraz to wyższy poziom zaawansowania. Pracę Piotra niezwykle przyjemnie się czyta, a możecie ją znaleźć pod tym linkiem.

Kolejne dwie prace to prezentacje w postaci filmów, które zostały umieszczone na moim kanale YouTube. Kacper Szczepanek postanowił przetestować urządzenia w porównaniu do klasycznego notatnika. Zestawienia niezwykle trafne i oddające rzeczywistość. Urządzenie nie wygrywa w każdym starciu, co tylko dodaje urozmaicenia i warto przejrzeć ten film do końca. Klasyczne notatniki faktycznie odchodzą do przeszłości?

https://www.youtube.com/watch?v=D0CXsrsZUtQ

Adrian Roszkowski dokładnie sprawdził stabilizację w Samsungu Galaxy Note 4. Ujęcia z motocrossa oraz jazdy konnej zapierają dech w piersiach. Sam montaż również wyszedł genialnie, a praca Adriana pokazuje, że Note 4 można faktycznie kręcić świetne filmy ze stabilizacją obrazu.

https://www.youtube.com/watch?v=I9UOBaqbgOg

Po długich naradach z Samsung Polska doszliśmy do wniosku, że zarówno merytorycznie jak i od strony praktycznej, najlepiej przedstawiono telefon w filmie Kacpra Szczepanka.

Kacper Szczepanek – Gratulujemy!

Nazwa „Note” zobowiązuje i porównanie właśnie z klasycznym notatnikiem oddaje sens tworzenia takich urządzeń przez koreańskiego producenta. Gratuluje wszystkim i bardzo dziękuję za udział w konkursie. Ostatni wers kieruję do Samsung Polska z prośbą o kolejne konkursy, które budzą widzów i czytelników do kreatywności i prezentacji swoich wizji z jakimi patrzą na sprzęt Samsung.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Wyniki konkursu! Wiemy kto wygrał Samsunga Galaxy Note 4”

  • M3ntoR
    29 kwietnia 2015 at 08:10

    Kurcze, ale sie ciesze 😀 Ciężka praca popłaca ;P

  • 29 kwietnia 2015 at 20:28

    Eh , zamiast dać Note4 mi abym znów zmienił zdanie o Samsung to dają tym co już mają SGS5 lub SGN3
    Konkursy do bani albo ustawiona manipulacja aby sprzęt trafił do znajomych za free a nie obcych .