Jest już kilka smartwatchy z okrągłym ekranem, które właśnie za sprawą tego elementu chcą się jak najbardziej upodobnić do typowych zegarków. Potraficie wymienić przynajmniej pięć? Pewnie tak, bo gadżety osobiste są teraz na fali. Samsung nie ma jeszcze w ofercie takiego urządzenia, ale w ciągu najbliższych miesięcy powinno się to zmienić. Zobaczcie jak może wyglądać projekt Orbis w rzeczywistym wydaniu. 

Trochę już wiemy o nadchodzącym smartwatchu Samsunga. Wiemy, że ma nazywać się Samsung Gear A i bardzo możliwe, że będzie oznaczony jako SM-R720. Będzie też wyposażony w okrągły ekran, by doścignąć konkurencję, która okrągłe smartwatche ma już od dawna w swojej ofercie. Właśnie zaokrąglony ekran to najpewniejsza rzecz nowego zegarka Samsunga, bo poniekąd potwierdził go nawet sam producent, publikując grafikę z SDK dla nowej generacji Gear’ów. Premiera się zbliżą, to pewne.

Dzisiaj co prawda nie mamy nowych informacji, ale za sprawą serwisu Tizen Experts możemy zobaczyć bardzo ciekawy projekt koncepcyjny, który pokazuje jakby mógł wyglądać przyszły smartwatch z serii Gear. Choć to tylko wymysł wprawionego grafika, to warto zaznaczyć, że wzorował się on na wszystkich danych, które pojawiły się do tej pory w sieci. Projekt udany, który zakłada metalową, dosyć smukłą obudowę, nieco zaokrąglone szkło i skórzany pasek.

Gear A / fot. Tizen Experts
Gear A / fot. Tizen Experts

 

Specyfikacja smartwatcha jest jeszcze owiana tajemnicą. Pojawiły się jednak informacje chociażby o specjalnym pierścieniu na kopercie, który miałby pomagać w obsłudze. Zakłada się, że premiera będzie miała miejsce razem z Samsungiem Galaxy Note 5, a co za tym idzie na wrześniowych targach IFA 2015 w Berlinie.

źródło: Tizen Experts

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *