No i doczekaliśmy się. Kolejna aktualizacja dla Samsung Galaxy Note 4 w Polsce z Androidem Lollipop. Paczka 190 MB wprowadza przede wszystkim poprawki i usprawnienia jak to zawsze bywa, ale co faktycznie się zmieniło?

Informacja dotyczy urządzeń niebrandowanych, czyli XEO. Aktualizacja o tej wadze z pewnością nie wprowadza żadnych istotnych zmian, ale szczerze przyznam, że liczę ma poprawienie błędów, które do tej pory występowały. Zamykanie galerii, błędy aplikacji kontakty oraz usług Google były bardzo częstymi problemami. Nadal mamy Androida 5.0.1 Lollipop, ale bacznie będę obserwował jak spisuje się urządzenie i dam Wam znać w aktualizacji tego wpisu czy bateria lepiej sobie radzi, bo dobrze wiemy, że na obecnej wersji różowo nie było. Pierwsze uruchomienie trwało oczywiście nieco dłużej przez optymalizację aplikacji. Póki co nie zauważyłem większych zmian, ale galeria rzeczywiście nie zamknęła się ani razu. Wydaje mi się, że pozmieniały się trochę tryby w aparacie, ale to musicie sprawdzić dokładnie sami. Jeśli zauważyliście jakieś nowości dajcie koniecznie znać.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 replies on “Aktualizacja OTA dla Samsunga Galaxy Note 4 w Polsce (N910C)”

 • Krzysztof
  1 czerwca 2015 at 13:01

  Dziwne 2 dni temu zrobiłem aktualizację przez Kies która miała ponad 1,2GB a teraz jest nowa która ma 190mb ?

  • 1 czerwca 2015 at 13:37

   Sprawa jest prosta, przez Kies wgrywasz całe oprogramowanie, a w OTA są udostępnianie tylko pliki potrzebne do aktualizacji.

   • Krzysztof
    1 czerwca 2015 at 23:14

    Dzięki za info 😉 czyli wgrałem sobie od nowa Lizaka z nową aktualizacją 190mb jeśli dobrze zrozumiałem 🙂 ?

 • Codename
  2 czerwca 2015 at 15:15

  Jak dla mnie nic się nie zmieniło. Mam jeszcze dodatkowo wrażenie jakby aparat chodził gorzej…da coś usunięcie cache w recovery menu? Coś kiedyś czytałem gdzieś ze warto tak zrobić….i który cache usunąć?

  • 3 czerwca 2015 at 02:09

   Z aparatem nie zauważyłem problemu, ale nadal nie poprawili dzialania na baterii. Najlepiej zrobić wszystko – wipe data/factory reset i reset cache partition. Pamiętaj jednak, by przed takim procesem zgrać wszystkie dane z telefonu!