Ten tydzień dla użytkowników Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge rozpoczął się świetnie. Oba modele otrzymały wczoraj aktualizację do Androida 5.1.1 Lollipop, a wraz z nią sporo ważnych usprawnień. Jeszcze nie mamy połowy tygodnia, a już dowiedzieliśmy się, że Koreańczycy planują wydać nowe oprogramowanie dla smartfona, który zapoczątkował serię Galaxy A, a mianowicie Galaxy Alpha. Jest to oficjalna informacja.

W sumie już od jakiegoś czasu serwis SamMobile spekulował, że Galaxy Alpha otrzyma Androida 5.1 Lollipop. Było to tylko kwestią czasu, aż Samsung oficjalnie potwierdzi te doniesienia. Informację o tym, że Samsung Galaxy Alpha ma otrzymać Lollipopa w wersji 5.1.1 potwierdził francuski oddział Samsunga na Twitterze. Jeden z Twitterowiczów zadał pytanie i uzyskał jakże satysfakcjonującą dla nas wszystkich odpowiedź. Najnowszy Lollipop dla Alphy na pewno będzie, ale musimy uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości.

źródło: Twitter (@SamsungFR) przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 replies on “Samsung potwierdza: Galaxy Alpha otrzyma Androida 5.1.1 Lollipop”

 • Thiago
  24 czerwca 2015 at 01:13

  To dobrze. Ja mam Alpha kupiony w polskiej dystrybucji w Media Markt w grudniu i do tej pory mam Androdid 4.4.4. Wszyscy mieli aktualizacje oprócz alphy

 • AndrzejD
  24 czerwca 2015 at 06:28

  A jak z nakładką? Czy ona także zostanie zaktualizowana do najnowszej wersji?

  • 24 czerwca 2015 at 20:06

   Tego to jeszcze nie wiadomo, ale stawiam, że nie. Choć wszystko możliwe.

 • Lukasz Drost
  24 czerwca 2015 at 13:32

  no to czekam 🙂