Motorola długo każe nam czekać na następcę smartwatcha Moto 360. Choć smartwatch do Polski trafił w styczniu tego roku, to jego światowa zapowiedź przypada na marzec ubiegłego roku. Plotki o drugiej generacji pojawiają się już od dawna i chyba zbliża się ten moment, gdy nowy smartwatch ujrzy światło dzienne. Tym razem pojawił się na krótko na Twitterze, więc mogliśmy zobaczyć jak wygląda. 

Krótki film pojawił się na oficjalnym koncie Twitter i Instagram firmy Motorola i tak szybko jak się pojawił, tak szybko też został usunięty. Możemy się tylko domyślać dlaczego. Ostała się tylko grafika, którą widzicie powyżej i wiele wskazuje na to, że jest na niej druga generacja smartwatcha od Motoroli. Z pewnością nie jest to Moto 360, bo widać znaczne zmiany konstrukcyjne. Jeśli to co widzimy, okaże się prawdą, nowa Moto 360 będzie bardzo zbliżona do obecnej generacji, będzie jednak inne mocowanie paska (podobnie jak w klasycznych zegarkach), a jedyny przycisk na kopercie powędruje nieco wyżej, tak jak to ma miejsce chociażby w Huawei Watch.

Szkoda jednak, że Moto 360 2. generacji może mieć ten sam, ucięty u dołu okrągły ekran. Inne źrodła wskazują, że mają być dwie wersje nowego smartwatcha, które będą się od siebie różnić zapewne średnicą koperty. Według brazylijskiej dokumentacji, smart-zegarek oznaczny jako 360S będzie dysponował baterią o pojemności 270 mAh, a 360L będzie miał baterię 320 mAh. To właśnie litery w oznaczeniu sugerują dwie wersje nowej Moto 360.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale biorąc pod uwagę fakt, że oficjalna premiera pierwszej generacji odbyła się na berlińskich targach IFA w 2014 roku, to idealnym miejscem na debiut następcy są targi IFA 2015.

źródło: Twitter przez AndroidPolice, AndroidAuthority, Tablety

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *