Amerykańska firma Mophie już niejednokrotnie potwierdziła, że umie w dodatkowe baterie do smartfonów. Oferta ciągle się powiększa i z każdym nowym Galaxy czy iPhonem od Apple możemy być pewni, że pojawi się dodatkowa obudowa z baterią. Było tak przy okazji Galaxy S6 czy Galaxy S6 Edge, a teraz pojawił się tak zwany juice pack dla Galaxy Note 5. 

Samsung Galaxy Note 5 ma fabrycznie pod obudową akumulator 3000 mAh, który powinien wystarczyć na jeden intensywny dzień pracy. Można zawsze ratować się powerbankiem, ale też specjalną obudową z wbudowaną w środku baterią, która pojawiła się w ofercie Mophie. To specjalny case, gdzie wkładamy smartfon i podłączamy go do złącza microUSB. Dodatkowa bateria ma 2500 mAh, więc powinna niemal dwukrotnie wydłużyć działanie Galaxy Note 5 z dala od ładowarki. Według producenta juice pack zapewni do 13 dodatkowych godzin rozmowy. Ciekawym rozwiązaniem jest też czterostopniowy wskaźnik rozładowania, umieszczony na tyle obudowy.

Mophie Juice Pack dla Galaxy Note 5 kosztuje 99,95 dolarów i można go zamówić na stronie producenta. Produkt jest objęty roczną gwarancją.

źródło: Mophie przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Galaxy Note 5 z baterią 5500 mAh? Firma Mophie ma na to sposób”

 • px2011
  15 października 2015 at 12:07

  Najpierw niech ten telefon pojawi się w oficjalnej dystrybucji w Polsce.

  • 15 października 2015 at 12:11

   Podobno na początku przyszłego roku, ale to nic pewnego. Zresztą, jak ktoś chce to znajdzie i teraz 🙂

   • px2011
    15 października 2015 at 12:37

    No postawienie na szali 3tyś pln, kontra brak gwarancji producenta (w kraju). Kto co lubi. Zaiste jak ktoś będzie chciał wejść w posiadanie, to telefon zakupi.