Firma ZeroLemon znana z produkowania dedykowanych pokrowców na smartfony wraz z dodatkową baterią wydłużającą znacznie czas pracy na jednym ładowaniu, zaprezentowała swoją najnowszą propozycje dla najnowszego modelu od Koreańczyków – Samsunga Galaxy S9+. Mimo upływu lat, bateria nadal pozostaje największą wadą, na którą żaden producent nie może odnaleźć recepty.

Osoby, które już zakupiły najnowsze wydanie smartfonów Galaxy donoszą o problemach z baterią. Niestety, ale po raz pierwszy Samsung nie zaliczył progresu w tej kwestii, a nawet przeciwnie – jest gorzej. Widać to przede wszystkim wtedy, gdy zestawimy obok siebie wyniki baterii Samsunga Galaxy S8 i Galaxy S9, bo w „Plusach” różnica nie jest aż tak zauważalna. Galaxy S9 Plus w kilku testach przegrywa z Galaxy S8+ czy Galaxy Note 8, minimalnie, ale jednak przegrywa, bo te dwa smartfony wytrzymują po prostu nieco dłużej. To pewnie jeden z czynników, który może wpłynąć na niższą sprzedaż flagowców w tym roku i niemiło zaskoczyć Koreańczyków.

Jeżeli jednak, mimo wszystko, ważniejszy pozostaje dla nas podwójny aparat, ulepszone audio z głośnikami stereo i tryb Slow Motion w 960 klatkach na sekundę, rozwiązanie od ZeroLemon zdaje się być wybawieniem.

Najnowsze etui ma oferować dodatkowy akumulator o pojemności aż 5200 mAh, wykonany w technologii litowo-polimerowej. Obudowa ma specjalny przycisk podświetlony diodą LED, który kilkoma kolorami będzie wskazywał aktualny stopień rozładowania baterii w etui.

Etui z baterią do Samsunga Galaxy S9+ / fot. ZeroLemon

Założone „plecki” nie pozbawią nas możliwości korzystania z transferu danych za pomocą portu USB Typu C, ale trzeba liczyć się z tym, że po założeniu etui nie będzie działać technologia NFC. Przez to nie będziemy mogli skorzystać z usług płacenia telefonem za pomocą np. Google Pay czy też innych udogodnień jak szybsze nawiązywanie połączenia między urządzeniami. Jeżeli czas pracy na baterii jest dla nas najważniejszy i nie przeszkadzają nam dodatkowe gramy w kieszeni, to takie etui jest dobrą alternatywą, by nie nosić ze sobą zewnętrznego powerbanka.

Producent wycenił etui z baterią na kwotę 79,99 dolarów, ale w chwili obecnej trwa przedsprzedaż, dzięki czemu cena została obniżona do 39,99 dolarów. Wysyłka ma nastąpić w ciągu dwóch tygodni. Niestety, ale z oferty przedsprzedażowej nie będziemy mogli skorzystać, ponieważ wysyłka jest możliwa jedynie na terenie USA.

źródło: Zerolemon via PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *