Zazwyczaj jest tak, że po premierze jakiegoś nowego smartfonu, cena poprzednika się obniża. Oczywiście jest jedno odstępstwo od tej reguły i nazywa się… smartfony od LG. Nie inaczej jest z OnePlusem 6 po tym jak pojawił się OnePlus 6T. Można go kupić w niższej cenie niż wcześniej, bo pojawią się promocje.

Nic dziwnego, że w ostatnim czasie pojawia się więcej informacji o smartfonach OnePlusa, skoro kilkadziesiąt godzin temu swoją premierę miał OnePlus 6T. Więcej o nim mogliście przeczytać w moich popremierowych wrażeniach, gdzie napisałem, co można zaliczyć na „tak”, a co na „nie”. Pomimo pojawienia się odświeżonej wersji to nadal OnePlus 6 jest świetnym smartfonem, szczególnie teraz.

Wygląda na to, że sklep GearBest czyści magazyny pod dostawę OnePlusa 6T, bo przygotował mocne obniżki ceny w przypadku Szóstki. Jak mnie pamięć nie myli, nie było wcześniej lepszej okazji, co pewnie osoby śledzące ceny tylko potwierdzą. Podczas składania zamówienia wystarczy skorzystać z kodu rabatowego. A wygląda to tak:

OnePlus 6 (6/64 GB, Mirror Black) – ok. 1526 złotych – GBMPOP64
OnePlus 6 (8/128 GB, Mirror Black) – ok. 1717 złotych – GBMPOP8
OnePlus 6 (6/64 GB, Midnight Black) – ok. 1717 złotych – GBMPOP8
OnePlus 6 (6/64 GB, Silk White) – ok. 1717 złotych – GBMPOP8
OnePlus 6 (6/64 GB, Red) – ok. 1717 złotych – GBMPOP8

Wszystkie powyższe wersje są dostępne z darmową opcją wysyłki Priority Line, więc szansa na doliczenie dodatkowych kosztów jest znikoma. Pamiętajcie też, że ceny i dostępność są aktualne w chwili publikowania tego tekstu.

Przypomnę też, że wersja Mirror Black ma  błyszczącą, szklaną obudowę z tyłu (tak jak na grafice poniżej), a z kolei Midnight Black to wariant matowy. Ciekawostką jest też wersja czerwona, której wcześniej było, a która wygląda bardzo zacnie i też jest w promocji.

OnePlus 6
OnePlus 6

Aktualnie na oficjalnej stronie OnePlus 6 został wyprzedany, bo przy każdej wersji widzimy „Out of stock”.

A artykule jest kilka tak zwanych linków afiliacyjnych. Dla was to zwykłe kliknięcie, a dla mnie „kilka groszy” i wasz minimalny wkład w rozwój Galaktycznego. Dzięki!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Można było się tego spodziewać, cena OnePlusa 6 mocno w dół!”

 • Anonim
  31 października 2018 at 17:10

  Szkoda tylko, ze 6 nie ma wyposarzenia flagowca. Tak wiec nie akorzystam.

  • Marcin
   1 listopada 2018 at 01:58

   A co dla ciebie jest wyposażeniem flagowca?