Różne akcesoria możemy dokupić swoich smartfonów. Mnie osobiście nadal bawią wszelkiego rodzaju etui w kształcie arbuza czy płynu do mycia okien. Są nawet takie, które dodają konsolę z lat 90-tych. Przy takich wynalazkach etui z klawiaturą do Samsunga Galaxy S7 nie wygląda już tak dziwnie, więc jeśli ktoś chciałby takie mieć, to jest dobre promo.

Przyznam, że jak kilka lat temu zobaczyłem Keyboard Cover to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Uśmiech rzeczywiście mi towarzyszył, a płacz pojawił się w chwili, gdy spojrzałem na cenę w okolicy 250 złotych. Wyglądało komicznie i to jeszcze przed założeniem go na telefon, ale jak to się przyjęło mówić – Kto bogatemu zabroni?

Oczywiście z tym BlackBerry to mocno przesadziłem, bo nikt nie zrobił jeszcze wygodniejszej klawiatury w smartfonie. Ale… W zestawie mamy etui na tył urządzenia w formie tak zwanych „plecków” i doczepianą fizyczną klawiaturę QWERTY od przodu. Klawiatura ma cztery rzędy przycisków, długą spację i trzy fizyczne przyciski funkcyjne – te same, które wyświetlają się w systemie. Po założeniu tego dodatku system sam rozpoznaje jego obecność i dostosowuje wygląd nakładki.

Keyboard Cover do Samsunga Galaxy S7
Keyboard Cover do Samsunga Galaxy S7 / fot. Samsung

Jeśli ktoś ma Samsunga Galaxy S7 i chciałby na własnej skórze (a raczej smartfonie) sprawdzić co potrafi takie ustrojstwo, to teraz jest dobra okazja. Wiem, że powinni to dodawać za darmo do magazynu „Moje patenty”, ale jeśli ktoś ma wolne 39 złotych, to może spróbować.

Etui jest dostępne na Allegro i do ceny trzeba doliczyć koszt wysyłki, który zależy od wybranej opcji i tego, czy mamy wykupiony pakiet Allegro Smart. Keyboard Cover pasuje tylko do Samsunga Galaxy S7.

To jak, kto kupuje? 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *