To ciekawe, ale już kolejny raz piszę o promocji na Motorolę Moto Z3 Play i… jeszcze jej nie kupiłem. Nie dlatego, że to zły telefon, nic z tych rzeczy. Są po prostu inne wydatki związane między innymi z urządzaniem mieszkania, więc „moc nie wydawania kasy na zachcianki we mnie silna jest”. Gdybym jednak miał wolne 1499 złotych to na pewno wiedziałbym jak je idealnie zainwestować – kupiłbym Motorolę Moto Z3 Play w promocji z trzeba modułami MotoMods.

Jeszcze w marcu Motkę Z3 Play można było kupić na niemieckim Amazonie za około 1100 złotych w zestawie z czarnymi „pleckami” i powerbankiem w formie MotoMods. Jak teraz sprawdzałem to cena jeszcze o kilka eurasów się obniżyła i nadal jest genialną ofertą jeśli na smartfon mamy odłożone około tysiąca złotych.

Motorola Moto Z3 Play
Motorola Moto Z3 Play / fot. Motorola

W aktualnej promce, którą ma w ofercie sklep x-kom też można kupić wspomnianą Motorolę. Fakt, w wyższej cenie, ale za to w jeszcze bogatszym zestawie, który według mnie jest całkiem atrakcyjny.

Jeżeli mamy dokładnie 1499,02 złotych to kupimy Motorolę Moto Z3 Play, a do tego jeszcze dostaniemy dwa porządne moduły: głośnik JBL Soundboost 2 i Game Pad, każdy z nich wyceniony na 449 złotych. Dodając wszystko do jednego worka, mamy smartfon z łącznie czterema modułami MotoMods – czarne Style Shell i Power Pack mamy już w pudełku ze smartfonem.

A wygląda to tak:

Promocja na Motorolę Moto Z3 Play
Promocja na Motorolę Moto Z3 Play / fot. x-kom

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *