Na pewno kojarzycie taki smartwatch jak Amazfit GTR, bo to jeden z tych ciekawszych modeli ostatnich miesięcy. Po pierwsze, to Amazfit. Po drugie, w całkiem przystępnej cenie mogliśmy mieć dobrze wyposażony smartwatch. Między innymi w GPS, NFC i ekran Super AMOLED. Poza tym, wygląda bardzo klasycznie, a to zawsze jest na plus. Zadebiutował jakoś w połowie lipca i wreszcie możemy go też kupić w Polsce.

Amazfit GTR miałem już w ręku w trakcie tegorocznych targów IFA w Berlinie. Mimo tego, że był to niezwykle szybki kontakt na stoisku, które później trudno było nam znaleźć, to muszę przyznać, że zrobił na mnie świetne wrażenie. Przede wszystkim ekran, który jest bardzo jasny i ekstremalnie czytelny i ostry. Do tego, bardzo dobrze wykonany, choć uważam, że jedna wersja tylko z brązowym paskiem to trochę za mało.

Amazfit GTR
Amazfit GTR

Amazfit GTR 47 mm – gdzie w Polsce i za ile?

Jak się okazuje, smartwatch Amazfit GTR 47 mm pojawił się w polskim sklepie Geekbuying. W chwili pisania tego tekstu jest dostępny „od ręki”. Oznacza to, że powinniśmy dostać go pod swoje drzwi w ciągu 3 dni od zamówienia, bo paczka wysyłana jest z polskiego magazynu.

Najważniejsze pytanie jest jednak takie: Ile? Sklep wycenił smartwatcha na 659 złotych. Choć jest to kwota trochę wyższa od tej za jaką kupimy smartwatch w Chinach (przypomnę 149-159 dolarów), to według mnie i tak się mocno opłaca. W końcu dostajemy produkt w kilka dni i to z gwarancją w Polsce i opcją do rękojmi.

Smartwatch Amazfit GTR 47 mm można kupić tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Amazfit GTR 47 mm do kupienia w Polsce. Gdzie?”

  • Hubcio
    25 września 2019 at 15:32

    Zamawiałem go właśnie z polskiego oddziału Geekbuying i miałem w trzy dni. Bardzo fajnie, że wysyłka jest taka szybka, o wiele bardziej wolę zamawiać z tego sklepu niż z Chin i czekać miesiącami. Smartwatch sprawdza się świetnie! 🙂