Dzisiaj, czyli 11 września jest ostatni dzień targów IFA 2019 w Berlinie, więc to idealny moment, by pochwalić się tym, co udało nam się tam zarejestrować. Biegaliśmy po halach  z aparatem w nieco bardziej ogarnięty sposób, bo tym razem zrobiliśmy „plan wycieczki” w targowej aplikacji. Było trochę przygód jak rozładowana bateria w aparacie czy o jedno łóżko mniej w pokoju niż powinno być. Ale ostatecznie się udało, obyło się bez ofiar i wszyscy byli zadowoleni. A co z tego wyszło? Relacja wideo.

Jest tam prawie wszystko. Składany Samsung Galaxy Fold, trochę słuchawek, tron dla gracza od Acera, sympatyczna Motorola One Zoom, jedna z nowości od Green Cell w postaci powerbanka PowerPlus 10, jeszcze trochę słuchawek, problematyczny LG G8x i kilka żartów prowadzącego. Nawet 3mk się załapali i zabezpieczyli Konradowi ekran w OnePlusie 5T. Nie ma majtek co mierzą ilość moczu, bo nie pozwolili przymierzyć i poduszki z ogonkiem, bo uciekła, ale i tak obiecuję, że to najlepsze 20 minut, które dzisiaj obejrzycie.

Zupełnie inaczej podeszliśmy też do relacji tekstowej – zamiast masy tekstów o każdym nowym produkcie, których i tak nikt nie czyta, zrobiliśmy coś na zasadzie relacji „na żywo” w jednym artykule. Jeżeli jeszcze nie widzieliście, coś was ominęło albo po prostu chcecie sobie odświeżyć ifowe nowości, to link doklejam poniżej.

RELACJA Z TARGÓW IFA 2019

Jak to się mówi – do zobaczenia i usłyszenia za rok!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *