Być może kojarzycie produkty od Baseus. Być może nawet produktów z żółto-czarnym logo używacie na co dzień, przykładowo ładując swoje smartfony albo słuchając muzyki na słuchawkach. Zauważyłem, że znacznie częściej spotykam się z tymi produktami, nie tylko w internecie, ale też wśród znajomych, którzy ich używają. Tak się akurat złożyło, że Baseus, który ma już swój oficjalny sklep w Polsce, podesłał nam dwa nowe akcesoria z prośbą: „Weźcie i przetestujcie”. No to „Wzięliśmy”.

W moim przypadku było tak, że swoją przygodę z tą marką zacząłem mocno przypadkowo, zamawiając z jednego z chińskich sklepów port podczerwieni na USB typu C. Tak, nie żartuję, jest coś takiego, o czym już pisałem kiedyś na Galaktycznym. To dobre rozwiązanie dla tych osób, które bardzo chcą zamienić swój smartfon w uniwersalnego pilota, a nie mają w nim podczerwieni. Później szukałem dobrego transmitera FM do samochodu i też wyposażyłem się w ten od Baseusa. Około 50 złotych, a miałem gadżet z wyświetlaczem, dwoma portami USB, slotem na kartę i opcją wykonywania połączeń.

Akcesoria Baseus
Akcesoria Baseus

Baseus Hub na USB Type C

Hub na USB Type C o oznaczeniu UCN3275 to nic innego jak rozgałęznik z dodatkowymi złączami do laptopa. Przydaje się przede wszystkim wtedy, gdy producent tak był podekscytowany smukłością i lekkością swojego sprzętu, że zapomniał dodać do niego kilka powszechnie wykorzystywanych portów, pozostawiając tylko jedno, co najwyżej dwa. W hubie od Baseus mamy USB Type C do ładowania z obsługą PD (do 60 W), trzy porty USB 3.0, HDMI i RJ-45.

Ładowarka Baseus Speed PPS 45 W

Tym razem tekst dotyczy dwóch nowych akcesoriów, które już dla was testujemy. Obydwa ciekawe i przydatne. Pierwszy z nich to szybka dwuportowa ładowarka sieciowa o mocy aż 45 W. Ma USB-A i USB Type C, więc można ładować dwa urządzenia w tym samym czasie. Wspiera wszystkie znane technologie szybkiego ładowania jak np. Power Delivery czy Quick Charge od Qualcomma, więc bez problemu szybko naładujemy nie tylko smartfon czy powerbank, ale też Macbooka i konsolę Nintendo Switch. Ciekawostką jest wyświetlacz, który pokazuje aktualne napięcie i natężenie prądu, a także pozwala ustawić czasowe wyłączenie ładowania.

Ładowarka Baseus Speed PPS 45 W
Ładowarka Baseus Speed PPS 45 W

Zaczynamy testowanie, więc jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące wspomnianych akcesoriów to sekcja komentarzy jest dla was. Ja dodam tylko tyle, że w najpewniej w pierwszej kolejności pojawi się recenzja ładowarki, a zaraz potem huba na USB.

Dla zainteresowanych, ładowarka Speed PPS 45 W została wyceniona na 99 złotych, a hub z dodatkowymi portami na 179 złotych. Co więcej, sklep jest na Allegro, więc dla tych co mają wykupioną usługę Smart, dostawa jest za darmo.

Wszystkie produkty znajdziecie w oficjalnym sklepie Baseus.

Wpis powstał we współpracy z Baseus

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Sprawdzamy produkty Baseus. Na pierwszy raz: ładowarka Speed PPS 45 W i Hub USB Type C”