Ruszamy z nową serią! Co tydzień w poniedziałek, będziemy przedstawiać najciekawsze premiery zeszłego tygodnia biorąc pod uwagę wszystkie najważniejsze platformy do grania – PC, konsole i urządzenia mobilne. Bez zbędnych wstępów, zaczynamy!

Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire
(Obłędny Festyn Lunomroku)

Hearthstone: Obłędny Festyn Lunomroku / fot. playhearthstone.com
Hearthstone: Obłędny Festyn Lunomroku / fot. playhearthstone.com

Jest to już dwudziesty (mają rozmach!) dodatek do karcianki Blizzarda w uniwersum Warcrafta. Co nowego tym razem? 135 kart wyjętych rodem z karnawału, w którym biorą udział Przedwieczni bogowie. Dodano także nowego bohatera i nową mechanikę. Rozszerzenie to dzieje się na Wyspie Mrocznego Księżyca, gdzie ma miejsce tytułowy festyn organizowany przez Silasa Lunomroka, ale do imprezy dołączają pradawni goście, którzy trochę wypaczyli ideę karnawału. Może być ciekawie!

Dostępne platformy: PC, AND, iOS

Mortal Kombat 11 Ultimate

Mortal Kombat 11 Ultimate / fot. Steam

Tak, oryginalny Mortal Kombat miał już premierę jakiś czas temu, ale tu chodzi o wersję Ultimate. Co to za różnica? Jest to po prostu kompletna edycja zawierająca wszystkie DLC. Nic dodać, nic ująć. Na takie pakiety warto czekać.

Dostępne platformy: PC, PS4, PS5, XONE, XSX, Switch

War Room

War Room / fot. Steam

War Room to RTS (strategia czasu rzeczywistego), w której to jesteśmy dowódcą amerykańskich wojsk w Afganistanie. Celem gracza jest zapewnienie bezpieczeństwa na obszarze około 1000 km2. Autorem tytułu jest rodzime studio Binge Gaming OU. Trzeba promować polskie gry!

Dostępne platformy: PC

Tesla Force

Tesla Force / fot. Steam

Kontynuacja Tesla vs Lovecraft, w której mamy kontrolę nad czwórką bohaterów, których zadaniem jest powstrzymanie hord stworzeń, wyjętych żywcem z powieści grozy. Oprócz tytułowego Nikoli Tesli, pokierujemy m.in. Marią Skłodowską-Curie. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać.

Dostępne platformy: PC

Hyrule Warriors: Age of Calamity

Hyrule Warriors: Age of Calamity / fot. Nintendo Shop

Nie mam pojęcia jak mi umknęła ta premiera! Hyrule Warriors: Age of Calamity to prequel, a także spin-off The Legend of Zelda: Breath of the Wild. W tym tytule poznajemy wydarzenia, które 100 lat wcześniej doprowadziły do tragicznego upadku królestwo Hyrule. No nie mogę się doczekać, aż to dorwę. Poza tym jest dostępne demo i do tego za darmo.

Dostępne platformy: Switch

BloodRayne: Terminal Cut + BloodRayne 2: Terminal Cut

BloodRayne: Terminal Cut / fot. Steam

O tym, że coś takiego nadejdzie wspominał Adam w jednym ze swoich newsów. BloodRayne w odsłonie Terminal Cut to remaster dwóch części opowiadających o przygodach niezwykle seksownej dhampirzycy Rayne. Tytułowa bohatera walczy z nazistami i hordami demonicznych kreatur. Zapowiada się krwawa rozwałka!

Dostępne platformy: PC

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *