Wraca Xbox Design Lab – tak rozpisują się niemal wszystkie branżowe serwisy. Fajnie, bo dzięki temu sam dowiedziałem się o tej usłudze. Nie kojarzę, by wcześniej jakoś to mnie zainteresowało, ale może dlatego, że nigdy nie miałem Xboxa. Teraz zainteresowałem się mocniej i nawet coś tam pomodziłem w edytorze. Do tego stopnia, że powstało kilkanaście wariantów kontrolera Microsoftu inspirowanych znanymi grami. Być może znajdziecie tu coś „pod siebie”.

Co to takiego ten Xbox Design Lab?

Xbox Design Lab to usługa, ale przede wszystkim to szansa za zaprojektowanie swojego, poniekąd indywidualnego, kontrolera Xbox. Indywidualnego, bo nawet jeśli skończą nam się wszystkie kombinacje z kolorami to zawsze możemy sobie dodać jakiś grawerunek. Możemy określić kolor ośmiu elementów pada i przy większości wybrać jeden z 18 kolorów. Co ciekawe, można nawet sobie stworzyć pad Xbox w kolorze Pulse Red, który pojawił się na początku tego roku jako nowa wersja kolorystyczna. Jest też Shock Blue i Electric Volt.

Na taki spersonalizowany kontroler musimy mieć minimum 299,99 złotych. Zapłacimy więcej o 44,90 złotych jeśli zrobimy grawerowanie, czyli napis przy dolnej krawędzi pada, składający się z maksymalnie 16 znaków. Czy warto? Nie sądzę, ale zawsze dobra forma „podpisania” swojego pada ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Zamówiony pad będzie można odbierać od 15 lipca.

#1 – Cyberpunk 2077

Tak, jest już limitowany kontroler w cyberpunkowej wersji i swoją drogą, jednej z lepszych jakie kiedykolwiek się pojawiły. Ale jakby ktoś szukał czegoś bardziej żółtego to tu pewna propozycja.

#2 – Wiedźmin 3

#3 – Super Mario Galaxy

#4 – FIFA

#5 – The Legend of Zelda: Breath of The Wild

#6 – Saper

#7 – Red Dead Redemption II

#8 – Forza 4 Horizon

#9 – Grand Theft Auto: Vice City

#10 – The Elder Scrolls V: Skyrim

#11 – Mass Effect

#12 – Tom Clancy’s Splinter Cell

#13 – Microsoft Flight Simulator

#14. Crysis

#15. Half-Life 2

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *