Samsung Galaxy Note 10.1 powoli debiutuje na polskim rynku. Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że najnowszy tablet Samsunga w wersji z Wi-Fi i 3G można zakupić za 2549 złotych na Allegro. To samo urządzeniem, tylko we wszystkich wersjach kolorystycznych i wyposażeniowych jest dostępne w sieci redcoon.

Samsung Galaxy Note 10.1 to rewolucyjne urządzenie, które zawiera w sobie innowacyjne rozwiązania i technologie. Oprócz obsługi za pomocą palców i głosu, wykorzystuje się też specjalnie zaprojektowany rysik S-Pen. W tablecie znajdziemy 10.1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, super-wydajny, czterordzeniowy procesor Exynos o taktowaniu 1,4 GHz, 2 GB pamięci RAM i od 16 do 64 GB pamięci wbudowanej (zależne od wersji).

Nowy tablet Galaxy Note 10.1 pojawił się w sklepie redcoon w ofercie specjalnej, w dwóch wersjach kolorystycznych: białej (Pearl White) i czarno-szarej (Pearl Grey). Modele wyposażone w Wi-Fi i 3G zostały wycenione na 2529 złotych i są dostępne w magazynie. Na urządzenie bez slotu na kartę SIM (czyli z „samym” Wi-Fi) musimy przeznaczyć trochę mniej, bo 2149 złotych (jest wersja szara, na białą trzeba poczekać jeszcze tydzień).

Tablet można również zakupić w systemie ratalnym gdzie miesięczna opłata za wersję bez 3G wynosi 80,97 złotych, a z Wi-Fi i 3G 95,29 złotych. W zestawie razem z tabletem znajdziemy oczywiście rysik S-Pen, skróconą instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, kabel USB z ładowarką oraz zestaw słuchawkowy z wymienialnymi gumkami.

źródło: redcoon.pl 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *