Samsung Galaxy Tab 2 7.0 i Google Nexus 7 rywalizują między sobą o miano najlepszego tabletu w cenie do 250 dolarów. Ten pierwszy może stać się trochę bardziej popularny za sprawą oferty jednego z zagranicznych sklepów, który sprzedaje tablet z 32-procentową obniżką.

Tablet Samsung Galaxy Tab 2 z 7.0 można dostać w sklepie Walmart za kwotę 169,99 dolarów (około 540 złotych) oszczędzając tym samym około 80 dolarów. Dlaczego cena jest taka niska? Stan tabletu jest oznaczony jako „refurbished” co oznacza, że został odnowiony przz producenta i ponownie wysłany do sprzedaży. Walmart oferuje również wysyłkę w wysokości 0,97 centów.

Tablet jak sama nazwa wskazuje ma 7-calowy ekran z całkiem dużą rozdzielczością 1024 x 600 pikseli, co sprawia, że obraz jest wyraźny i czytelny. Pod obudową znajdziemy ponadto 2-rdzeniowy procesor 1 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej przestrzeni na dane i pojemną baterię 4000 mAh. Jest to idealne urządzenie dla studentów i osób, które potrzebująmałego, mobilnego urządzenia i dobrych parametrach.

źródło: phonearena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *