Samsung Galaxy Note 10.1 to pierwszy tablet koreańskiego producenta, do którego obsługi można używać specjalnego rysika S Pen, wykrywający aż 1024 poziomy nacisku. Posiadacze tego tabletu z pewnością będą zadowoleni, bo już wkrótce ma pojawić się aktualizacja zawierająca pakiet Premium Suite, który wprowadzi sporo usprawnień w funkcjonowaniu rysika i dedykowanych do niego aplikacji.

Pakiet Premium Suite dla tabletu Galaxy Note 10.1 wprowadza lepsze wsparcie dla aplikacji działających w trybie Multi Window, umożliwiającym jednoczesne otworzenie dwóch programów na podzielonym ekranie.

Za pomocą rysika S Pen i opcji Air View możemy podejrzeć dalszą część filmu w galerii, treść wiadomości e-mail czy zobaczyć opis wydarzenia w kalendarzu, bez konieczności ich otwierania. Wystarczy tylko z kilku milimetrów skierować rysik na dany element na ekranie.

Znajdziemy również funkcję Easy Clip, która pozwoli wyciąć dany element strony internetowej i stworzyć z niego notatkę lub wysłać go w wiadomości e-mail. Ciekawą opcją jest też zamiana tekstu pisanego na pismo cyfrowe, co może przydać się np. matematykom do szybkiego tworzenia formułek i równań.

Wszystkie funkcje i możliwości zawarte w pakiecie Premium Suite można zobaczyć na poniższym filmie.


źródło: phonearena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Pakiet Premium Suite dla Samsunga Galaxy Note 10.1 przedstawiony na filmie”

  • rzelik7
    24 listopada 2012 at 22:49

    czy u was tez nie da sie przenosic aplikacji na kartę sd?